اماکن تفریحی کوش آداسی

اماکن تفریحی کوش آداسی یکی از مهم ترین بخش‌های تور کوش آداسی شما خواهند شد. درست است که کوش آداسی دارای اماکن باستانی زیادی است، اما تفریح کردن هم بخشی از سفر به حساب می‌آید که اماکن تفریحی کوش آداسی‌ این امکان را فراهم کرده اند.

 

بنر نمونه 870*120

 اماکن تفریحی کوش آداسی تور‌های تفریحی

اطراف کوش آداسی اماکن تفریحی زیادی وجود دارد. رفتن به این مکان‌ها، به خاطر مسافت و نابلدی، ممکن است کمی سخت باشد. اما به جای این که با ماشین به این اماکن تفریحی کوش آداسی بروید، امکان استفاده از تورهای تفریحی نیز وجود دارد. تور کشتی کوش آداسی و تور اسب سواری در کوش آداسی شما را به دریا و کوه‌های اطراف کوش آداسی می‌برند. برای کسانی هم که عاشق سرعت و هیجان مدرنند، تور جیپ سافاری کوش اداسی در نظر گرفته شده است که شما را به تپه ماهورهای اطراف شهر و در بالای تپه ای مشرف به تمام شهر خواهد برد. هزینه هر کدام از اینها چیزی بین 25 تا 30 لیر خواهد بود. برای رفتن به اماکن تفریحی کوش آداسی ، وسایل ضد افتاب مانند حوله، کرم ضد آفتاب و کلاه لبه دار فراموش نشود.

قایق سواری در کوش آداسی

قایق سواری در کوش آداسی

قایق سواری در کوش آداسی در بیشتر اسکله‌های این شهر ساحلی مقدور است. تفریحات زیادی برای قایق سواری در کوش آداسی در نظر گرفته شده است و قایق‌های زیادی برای این کار در ساحل‌های مختلف منتظر شما هستند. 

ادامه مطلب

غواصی در کوش آداسی

غواصی در کوش آداسی

غواصی در کوش آداسی یکی از جاذبه‌های پرطرفدار توریستی در کوش آداسی است. سه اسکله معروف در کوش آداسی است که امکان غواصی در کوش آداسی را فراهم کرده اند.

ادامه مطلب

اسب سواری در کوش آداسی

اسب سواری در کوش آداسی

اسب سواری در کوش آداسی جزو تفریحاتی است که هرگز نباید از دست داده شود. برای کسانی که عاشق طبیعت هستند، اسب سواری در کوش آداسی‌ در طییعت و کوه‌های اطراف کوش آداسی نیز بسیار لذت بخش خواهد بود.

ادامه مطلب

تور کشتی کوش آداسی

تور کشتی کوش آداسی

تور کشتی کوش آداسی در ساحل های مختلف این شهر ساحلی قرار داده شده است. جزیره کبوتر و تفرجگاه های ساحلی، برنامه تور کشتی کوش آداسی را برای مسافرین در نظر گرفته اند. آب های نیلی رنگ و شفاف دریای اژه را با تور کشتی کوش آداسی‌ از نزدیک تماشا کنید.

ادامه مطلب