تور کشتی کوش آداسی

تور کشتی کوش آداسی در ساحل های مختلف این شهر ساحلی قرار داده شده است. جزیره کبوتر و تفرجگاه های ساحلی، برنامه تور کشتی کوش آداسی را برای مسافرین در نظر گرفته اند. آب های نیلی رنگ و شفاف دریای اژه را با تور کشتی کوش آداسی‌ از نزدیک تماشا کنید.

بیشتر بخش های دریای اژه، مرجانی است و با تور کشتی کوش آداسی می‌توانید حتی کف دریا را نیز تماشا کنید. ساحل های مرجانی به این دلیل که به طور ثابت در کف دریا وجود دارند و ناپاکی های آب را تغذیه می‌کنند، آب در بخش های مرجانی آن بسیار زلال و شفاف است.

بنر نمونه 870*120

تور کشتی کوش آداسی‌ برای عاشقان عکاسی نیز بسیار لذت بخش خواهد بود. به دلیل دریای زلالی که در کوش آداسی وجود دارد و خلیج های زیبایی که تور کشتی کوش آداسی شما را به آنها می‌برد، در ‌ تور کشتی کوش آداسی‌ می‌توانید عکس های بسیار زیبایی تهیه کنید. عکس هایی که دریای شفاف، ماهی های کف آب و شهر کوش آداسی در یک قاب قرار بگیرند.

سه خلیجی که تور کشتی کوش آداسی‌ شما را به آنها می‌برد، خلیج سوگوکسا، خلیج کلارسو و ساحل زیبای بارادانت است که بعد از رسیدن به آنها، تور کشتی کوش آداسی به شما اجازه می‌دهد در آب دریا شیرجه بزنید و شنا کنید. برای کودکان در تور کشتی کوش آداسی، جلیقه نجات در نظر گرفته شده است و یکی از تفریحات تور کشتی کوش آداسی‌ نیز همین شنا کردن در این سه خلیج زیبا است. خرید یک بلیط تور کشتی کوش آداسی‌ در تور کوش آداسی، روز شما را به هیجان انگیزترین شکل ممکن می‌سازد.