غواصی در کوش آداسی

غواصی در کوش آداسی یکی از جاذبه‌های پرطرفدار توریستی در کوش آداسی است. سه اسکله معروف در کوش آداسی است که امکان غواصی در کوش آداسی را فراهم کرده اند.

یکی از این سه اسکله معروف که معمولاً برای غواصی در کوش آداسی به آن سر می‌زنند، اسکله آکوا آدابانکو است. این اسکله برای کسانی است که نیاز به آموزش غواصی در کوش آداسی‌ ندارند و خودشان قبلاً بارها و بارها غواصی کرده اند. اگر غواصی بلد نیستید، اسکله‌های خاصی برای کسانی که نیاز به آموزش غواصی در کوش آداسی دارند فراهم شده است. با مراجعه به مدیر تور یا اطلاعات هتل، می‌توانید از این اسکله‌های اموزشی غواصی در کوش آداسی مطلع شوید و از آنها استفاده کنید.

بنر نمونه 870*120

ساحل مرجانی و زلال این شهر، امکان غواصی در کف دریا و دیدن ماهی‌های زیبای دریا را می‌دهد. غواصی در کوش آداسی بهترین راه کشف زیبایی‌های دریای اژه است که در نزدیکی شما است. دریای اژه به قدری شفاف و صاف است که در حالت عادی هم ماهی‌ها و مرجان‌های کف دریا مشخص هستند. اسکله‌های غواصی در کوش آداسی هم بیشتر در بخش مرجانی ساحل کوش آداسی ایجاد شده‌اند. ماهی‌های زیبا که در غواصی در کوش آداسی‌ می‌توانید ببنید در این بخش از ساحل به راحتی دیده می‌شوند و ارتفاع آب در بخش مرجانی ساحل به اندازه ای هست که غواصی در کوش آداسی امکان پذیر باشد.

بعضی هتل‌های پنج ستاره برای مسافرین خود، برنامه‌هایی برای اموزش غواصی در کوش آداسی نیز در نظر گرفته اند. اگر هتل شما جزو این هتل‌ها است، بهتر است که از این فرصت استفاده کنید و با پرداخت هزینه ای اندک، از امکان غواصی در کوش آداسی‌ استفاده کنید.