قایق سواری در کوش آداسی

قایق سواری در کوش آداسی در بیشتر اسکله‌های این شهر ساحلی مقدور است. تفریحات زیادی برای قایق سواری در کوش آداسی در نظر گرفته شده است و قایق‌های زیادی برای این کار در ساحل‌های مختلف منتظر شما هستند. 

بعضی از رستوران‌های ساحلی نیز امکانات قایق سواری در کوش آداسی را فراهم کرده اند و قبل یا یعد از صرف ناهار، می‌توان به قایق سواری در کوش آداسی پرداخت.قایق سواری در کوش آداسی جزو تفریحات مرسوم و معمولی به حساب می‌آید و قایق‌هایی که در ساحل کوش آداسی پارک شده اند معمولاً تفریحی هستند.

بنر نمونه 870*120

یکی از تفریحاتی که نیاز به‌ قایق سواری در کوش آداسی دارد، بازدید از جزیره یونانی ساموس است. جزیره یونانی ساموس در دو کیلومتری ساحل کوش آداسی قرار گرفته است و با ‌ قایق سواری در کوش آداسی‌ می‌توان به آن رسید و از زیبایی‌های آن نیز استفاده کرد.

اگر برای استراحت به ساحل‌های آرام کوش آداسی می‌روید، ساحل لانگ بیچ و ساحل خانم‌ها نیز امکانات لازم برای قایق سواری در کوش آداسی را فراهم کرده اند. می‌توانید ابتدا در این ساحل‌ها شنا کنید و بعد با کرایه یک قایق تفریحی کوچک از قایق سواری در کوش آداسی‌ لذت ببرید و منظره زیبای دریای اژه را از روی عرشه کوچک این قایق تماشا کنید. قایق‌های تفریحی که برای مسافرین در نظر گرفته شده اند، هم می‌توانند قایق لوکس باشند و هم قایق‌های معمولی که خیلی بزرگ نیستند و فعالیتی که با آنها انجام می‌دهند صرفاً ماهیگیری یا حمل بار به ساحل‌های مختلف است.