جزیره کبوتر در کوش آداسی

جزیره کبوتر در کوش آداسی یکی از تفریحات مهم تور کوش آداسی است که نباید آن را از دست داد. بازدید و تفریح در جزیره کبوتر در کوش آداسی یکی از 15 کار مهمی است که قبل از ترک کوش آداسی باید انجام دهید.

خیلی از کسانی که به تور کوش آداسی رفته اند نیز خاطرات بسیار زیبایی در مورد جزیره کبوتر در کوش آداسی دارند که آن را به دیگران توصیه میکنند.

بنر نمونه 870*120

 زیبایی‌های جزیره کبوتر در کوش آداسی

جزیره کبوتر در کوش آداسی یک جزیره کوچک در نزدیکی کوش آداسی است که با یک جاده باریک به شهر کوش آداسی متصل میشود. در فصل مهاجرت پرندگان، جزیره کبوتر در کوش آداسی‌ تبدیل به خانه پرنده‌های مهاجر میشود. یک ساحل دنج و آرام که تا حدودی نیز خلوت است و برای کسانی که عاشق ارامش و سکوت هستند، بسیار دلپذیر و رویایی است. بیشتر شهرهای ترکیه از جمله کوش آداسی، انتالیا، ازمیر، استانبول و... به اندازه کافی شلوغ هستند. اما جزیره کبوتر در کوش آداسی به اندازه ای خلوت است که بتوان در آن، روح خسته را کمی ارامش داد.

جزیره کبوتر در کوش آداسی به نوعی سمبل کوش آداسی نیز به حساب میآید. دیدن غروب افتاب جزیره کبوتر در کوش آداسی، که در آن خورشید از روی دریای زیبای اژه پایین میآید، لذتی بی نظیر ایجاد خواهد کرد. انطباق دریا و نور غروب، زیبایی حیرت انگیزی ایجاد میکند و پرندگان جزیره کبوتر در کوش آداسی نیز از این فرصت استفاده میکنند و فضا را زیباتر میکنند.

جزیره کبوتر در کوش آداسی در زمان عثمانی شکل گرفته است و نام آن نیز از همان زمان، جزیره کبوتر بوده است. قلعه ای نیز از زمان عثمانی در جزیره کبوتر در کوش آداسی وجود دارد که دیدن آن خالی از لطف نیست.