ساحل لیدیز بیچ کوش آداسی

ساحل لیدیز بیچ کوش آداسی یا ساحل خانم‌ها، یکی از پرطرفدارترین و پر رفت و امد ترین ساحل‌های کوش آداسی است.

ساحل لیدیز بیچ کوش آداسی در نزدیکی شهر قرار گرفته است و دارای یک کیلومتر ساحل شنی است. در گذشته ساحل لیدیز بیچ کوش آداسی مخصوص خانم‌ها بوده است.اما امروزه دیگر برای عموم آزاد است. اما اسم این ساحل، از آن زمان تغییر نکرده است. با دلموش شماره 5 می‌توان به ساحل لیدیز بیچ کوش آداسی ‌سفر کرد. در نزدیکی ساحل لیدیز بیچ کوش آداسی ویلاهای اجاره ای زیادی دیده می‌شود.

بنر نمونه 870*120

زیبایی‌های ساحل لیدیز بیچ کوش آداسی

ساحل لیدیز بیچ کوش آداسی دارای یک کیلومتر ساحل شنی است. هتل‌های زیادی در نزدیکی ساحل لیدیز بیچ کوش آداسی ساخته شده اند آب دریای اژه در ساحل لیدیز بیچ کوش آداسی بسیار شفاف است و حتی نشستن کنار ساحل و دیدن دریا نیز لذت بخش است. از ان جا که ساحل لیدیز بیچ کوش آداسی ‌در نزدیکی مرکز شهر است، به راحتی می‌توان به آن دسترسی پیدا کرد و در اب دریای اژه شنا کرد.

زمان مناسب برای شنا در ساحل لیدیز بیچ کوش آداسی ‌از اواخر اردیبهشت تا اواخر مهر ماه است. در بقیه ماه‌های سال، دمای آب به اندازه ای نیست که بتوان به راحتی در ساحل لیدیز بیچ کوش آداسی شنا کرد. بنابراین توصیه می‌شود که اگر همراه کودکان خود در نوروز به کوش آداسی سفر می‌کنید و سری هم به ساحل لیدیز بیچ کوش آداسی می‌زنید، از شنا کردن در آب خودداری کنید. زیرا دمای اب برای کودکان پایین است و ممکن است دچار سرماخوردگی یا استخوان درد شوند که سفر شما را کاملاً به هم خواهند ریخت.