قلعه کوش آداسی

قلعه کوش آداسی یکی از زیباترین مکان‌هایی است که می‌توانید با طی مسیری ده دقیقه ای از مرکز شهر کوش آداسی به آن برسید.

این قلعه که به Kusadasi Castle معروف است، برای حفاظت از شهر کوش آداسی ساخته شده بوده است. اما اکنون قلعه کوش آداسی به عنوان یک مکان باستانی توسط دولت ترکیه محافظت می‌شود. دولت ترکیه قلعه کوش آداسی را در سال 1534 ترمیم و بازسازی کرده است و برای بازدید عموم آن را بازگشایی نموده است.

 قلعه کوش آداسی‌ در محیطی بسیار زیبا قرار گرفته است و منظره‌های بسیار زیبایی در اطراف و درون قلعه وجود دارد که دیدن آنها را در تور کوش آداسی نباید از دست داد. منظره‌هایی که برای عکاسی و تفریح، گزینه ایده آلی هستند و به راحتی می‌توانند ذوق هنرمندانه شما را تحریک نمایند.

بنر نمونه 870*120

قلعه کوش آداسی به نوعی تاریخچه کوش آداسی نیز به حساب می‌آید. کوش اداسی ابتدایی در این قلعه کوش آداسی قرار گرفته بوده است و از درون آن، امپراطوری بیزانس آن را بالای یک جزیره ساخته است. همه شهر توسط قلعه کوش آداسی محافظت می‌شده است و ساکنان آن از شر دزدان دریایی دریای اژه و مدیترانه در امان بوده اند. کوش آداسی یکی از مکان‌هایی بوده است که محل گذر کردن کشورهای اروپایی و اسیایی به هم متصل می‌شده اند و از این طریق خود را به قاره مجاور می‌رساندند.

بهترین گزینه برای دزدان دریایی، جایی مثل کوش آداسی و دریای اژه بوده است که تاجران و ساکنان قلعه کوش آداسی‌‌ از شر این دزدان به آن پناه می‌برده اند.