پارک ملی دیلک کوش آداسی

پارک ملی دیلک کوش آداسی را در برنامه تور کوش آداسی خود بگنجانید. پارک ملی دیلک کوش آداسی‌ در نزدیک کوش آداسی قرار گرفته است

و یکی از جذابیت‌های طبیعی و زیبای جزیره کوش آداسی به حساب می‌آید. اگر در فصل تابستان و زمانی که آب دریا به اندازه کافی گرم است، می‌توانید در آب دریای نزدیک پارک ملی دیلک کوش آداسی به راحتی شنا کنید. به پارک ملی دیلک کوش آداسی‌، پارک میلی هم گفته می‌شود که همان پارک ملی خودمان است.

بنر نمونه 870*120

محل پارک ملی دیلک کوش آداسی

پارک ملی دیلک کوش آداسی‌ در 33 کیلومتری جنوب شهر کوش آداسی و در شهرکی زیبا به نام قوزل کاملی ساخته شده است. از آن جا که فاصله مناسبی با شهر و مرکز شهر کوش آداسی دارد، مکانی بکر و زیبا و سرشار از آرامش است. بیشتر تورهای کوش آداسی برای پیک نیک، سری به پارک ملی دیلک کوش آداسی خواهند زد.

مساحت پارک ملی دیلک کوش آداسی‌ حدود 28000 هکتار است. طول پارک ملی دیلک کوش آداسی 20 کیلومتر و عرض آن نیز 6 کیلومتر است.

 

قوانین پارک ملی دیلک کوش آداسی

هر پارکی برای خود قوانینی دارد. از ساعت 8 صبح تا 9 شب پارک ملی دیلک کوش آداسی‌ به روی عموم باز است. در این ساعت‌ها، شنا کردن در آب آزاد است. محیط بکری که به راحتی می‌توان طول روز را در آن جا سپری کرد. بعد از ساعت 9 شب، پارک بسته می‌شود. بنابراین چادر زدن و پیک نیک طولانی مدت در پارک ملی دیلک کوش آداسی ممنوع است و کسی نمی تواند شب را در آن جا اتراق کند.