امنیت در ترکیه

بازدید: 2306

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

امنیت در ترکیه یکی از اصلی ترین سوالات هر مسافر و گردشگری است که قصد سفر به این کشور را دارد. همان گونه که می دانید ترکیه یکی از اصلی ترین مقاصد گردشگری بسیاری از هم وطنان است. به همین دلیل امروزه نگرانی های زیادی وجود دارد.

 در حال حاضر در مورد امنیت در ترکیه نمی توان نظری قطعی اعلام کرد و هرر روز و هر ساعت خبرهای جدیدی شنیده می شود. اعضاء داعش در شهرهای ترکیه به سهولت رفت و آمد می کنند. امنیت در ترکیه در استانبول و آنتالیا و شهرهای اطراف کاملاٌ بستگی به محلی که آپارتمان و هتل در آن قرار دارد و شرکتی که آپارتمان را اجاره می کنید دارد.

بنر نمونه 870*120

بنابراین اگر مایلید برای مدت زمان طولانی تر از زمان تور ترکیه در ترکیه اقامت داشته باشید، به منظور حفظ امنیت در ترکیه اجاره آپارتمان را به شما پیشنهاد می کنیم. در هر صورت بهتر است برای اجاره آپارتمان در ترکیه حتماٌ به آژانس های مسافرتی در ایران مراجعه کرده و با آژانس قرارداد ببندید.

اگر مسافرت شما از طریق امنیت در ترکیهیی انجام می گیرد و مسافر یکی از شهر های آنتالیا، آنکارا، استانبول، ازمیر، آلانیا، قونیه، ترابزون و شهر های مرکزی و شمالی یا غربی ترکیه هستید سفر شما کاملا امن است و مشکلی وجود ندارد و در حال حاضر در این نواحی امنیت در ترکیه برقرار است. پس با خیال راحت سفر کنید.

درگیری ها در مقاطعی تا شرق ترکیه و وان و ایغدیر هم کشیده شد اما در حال حاضر کانون این درگیری ها در جنوب شرق ترکیه است و شرق ترکیه و ارزروم و ترابزون کاملا امن هستند و خطری مسافران را تهدید نمی کند و می توان گفت در بسیاری از مناطق به طور کامل امنیت در ترکیه برقرار است.

اما به منظور ایمنی بیشتر و حفظ کامل امنیت در ترکیه، بهتر است همواره نکاتی را رعایت کنید. سعی کنید در طول روز سفر کنید.

 با توجه به فاصله ی مورد نظر خود از شهرهای اصلی، خروج از مرز را طوری تنظیم کنید که قبل از تاریک شدن به شهر مورد نظر برسید.

 اگر مقصد مورد نظر شما دور است، طوری بروید که قبل از تاریکی امنیت در ترکیه به شهری در مسیر برسید و شب را در آنجا بمانید. هرگز در بین راه کمپ شبانه برپا نکنید تا بتوانید در کمال امنیت به سفر خود ادامه دهید.