توصیه های سفر به کوش آداسی

بازدید: 1606

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

توصیه های سفر به کوش آداسی تضمین کننده داشتن یک سفر ساده و ایمن به ترکیه است. عمل کردن به توصیه های سفر به کوش آداسی کار سختی نیست، اما باعث می‌شود که هم لذت بیشتری از سفر کوش آداسی ببرید و هم با مشکلات کمتری با کشور ترکیه روبرو شوید.

 توصیه های سفر به کوش آداسی‌ برای غذا و رستوران

اگر از آن جمله کسانی هستید که اعتقاد دارید همیشه بهترین غذا، غذای رستوران هتل نیست، می‌توانید غذای هتل‌ها را رزرو نکنید. البته این به نوع تور کوش آداسی و توصیه‌های آژانس مسافرتی بستگی دارد. چیزی که معمول است غذا در رستوران‌های هتل‌های 4 و 5 ستاره ترکیه در تمام وعده‌های غذایی رایگان است. فقط زمان بندی رستوران‌های این هتل‌ها شامل 24 ساعته و 18 ساعته است.

بنر نمونه 870*120

هتل‌های سه ستاره معمولاً وعده صبحانه و یکی از وعده‌های ناهار یا شام را به انتخاب میهمان هتل به طور رایگان ارائه می‌دهد. برای وعده غیر رایگان می‌توانید از رستوران‌های بیرون از هتل نیز استفاده کنید. اما حتی در هتل‌های سه ستاره نیز امکان رزرو نکردن غذا وجود دارد.

 توصیه های سفر به کوش آداسی در مورد تفریحات

دو پارک آبی بزرگ اروپا که به ترتیب بزرگترین و دومین پارک آبی اروپا هستند، در کوش آداسی قرار دارند. نمی شود در مورد سفر به کوش آداسی حرف زد و در مورد پارک آبی آدالند و آکوفانتزی توصیه ای نکرد. این دو پارک آبی بزرگ در 5 و 6 کیلومتری کوش آداسی قرار دارند. معمولاً در توصیه های سفر به کوش آداسی‌ می‌خوانیم که گشت و گذار و بازی در این دو پارک آبی لذت زیادی دارند. اما در مورد امکانات این پارک‌ها خیلی صحبت نشده است.

پارک‌های آبی کوش آداسی، چه برای کسانی که عاشق قایق سواری در رودخانه‌های خروشان هستند و چه برای کسانی که عاشق آرامش و آب تنی در رودخانه‌های تنبل هستند، فضای مناسب ایجاد کرده است. برای کسانی که قایق سواری در رودهای خروشان هستند، به علاقمندان رافتینگ یا همان قایق سواری در رودخانه خروشان، اموزش‌های لازم نیز وجود دارد.

 توصیه های سفر به کوش آداسی در مورد اماکن باستانی

افه سوس، دومین شهر بزرگ دنیای باستان، در اولین سال‌های میلادی، در نزدیکی کوش آداسی فعلی قرار گرفته است. زیبایی و شکوه باقی مانده‌های افه سوس، به مانند تخت جمشید در شیراز، دارای شکوه و عظمت خاصی است. کوهی که براساس یکی از روایت‌ها، اصحاب کهف در آن هفت سال خوابیده اند و خانه حضرت مریم در ده سال آخر زندگی اش در نزدیکی افه سوس قرار گرفته اند.