سفر به کوش آداسی

بازدید: 1139

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سفر به کوش آداسی می تواند بهترین گزینه ی پیش روی شما در فصل های مختلف باشد. چرا که یکی از زیباترین شهرهای ترکیه است و عده ی زیادی سالانه برای بهره بردن از این زیبایی ها روانه ی این منطقه ی زیبا می شوند.

 

در مورد نام این شهر جالب است بدانید که کوش آداسی در زبان ترکی استانبولی به جزیره پرنده گفته می شود و در نزدیکی شهر ازمیر در ساحل مدیترانه واقع شده است.

بنر نمونه 870*120

علت اصلی معروف بودن کوش آداسی، داشتن سواحل زیبا و متعدد است. و شما می توانید در طی سفر به کوش آداسی و شرکت در انواع تورها، از بهترین امکانات ورزشی و آبی سواحل این منطقه استفاده کنید. در این صورت می توانید بهترین تفریحات را برای خود رقم بزنید.

یکی از بهترین زمان های سفر به کوش آداسی فصل گرم می باشد. زیرا با داشتن تمامی امکانات در سواحل می توانید گرم ترین روزهای خود را به لذت بخش ترین ساعات تبدیل کنید و از هوای دلپذیر ساحلی لذت ببرید.

شما می توانید در سفر به کوش آداسی در تورهای رفتینگ و قایق سواری نیز شرکت کنید و یک سفر هیجان انگیز را در کنار سواحل مدیترانه تجربه کنید. به عبارتی با قایق سواری در دریاهای خروشان کوش آداسی این تجربه را کسب کنید.

 

شما می توانید علاوه بر فصل تابستان، سفر به کوش آداسی را در فصل های سرد پاییزی و زمستانی در برنامه ی خود قرار دهید. زیرا در کنار سواحل هوا بسیار دلنشین است و سرمای زیادی را احساس نمی کنید. علاوه بر آن دیگر گرمای زیاد پوست شما را آزار نمی دهد.

در طول سفر به کوش آداسی می توانید با کمترین هزینه ها از بیشترین امکانات استفاده کنید. چرا که بسیاری از اقامت گاه در تمامی سواحل کوش آداسی وجود دارند و شما می توانید متناسب با بودجه ی خود یک هتل مناسب انتخاب کنید.

به شما توصیه می کنیم که اگر در فل پاییز به این منطقه سفر می کنید حتما بازدید از جزیره ی پرندگان را در برنامه ی خود قرار دهید و این فرصت زیبا را از دست ندهید.

شما برای سفر به کوش آداسی می توانید به صورت مستقیم به این شهر پرواز مستقیم داشته باشید و سفر خود را با ایرلاین هایی انجام دهید که این امکان را فراهم می آورند. در غیر این صورت می توانید برای سفر به کوش آداسی، ابتدا به آنتالیا سفر کنید. سپس از طریق زمینی به کوش آداسی مسیر خود را انتخاب نمایید.

گزینه ی مثبت دیگری که می تواند در سفر به کوش آداسی وجود داشته باشد، فاصله ی زمانی کوتاه با ایران است و شما در طی پرواز خود می توانید در کمتر از 2-3 ساعت به مقصد خود برسید.