مقایسه آنتالیا و کوش آداسی

بازدید: 3880

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مقایسه آنتالیا و کوش آداسی کار چندان ساده ای نیست و می توان از چندین جهت به بررسی آن پرداخت. برای مثال افرادی که به آنتالیا سفر می کنند، می توانند بیشتر وقت خود را به تفریح اختصاص دهند و بیشتر زمان را در کنار سواحل بگذرانند.

به عبارتی بهتر است برای سفر تفریحی در ترکیه به این منطقه سفر کرد.

و اما برای مقایسه آنتالیا و کوش آداسی در این زمینه باید گفت این دو شهر در این زمینه مشابه هستند. چرا که تفریحات آبی و بازی ها به اندازه ای زیاد و متنوع می باشد که فرصت چندانی برای خرید و رفتن به پاساژهای مختلف نیست. 

جالب است بدانید که معروف ترین تفریح گاه ساحلی ترکیه در دریای مدیترانه می باشد و در استان آنتالیا واقع شده است و شما حین سفر به این شهر می توانید نهایت لذت را ببرید.

بنر نمونه 870*120

بنابراین از نظر ورزش های آبی و استفاده از امکانات ساحلی باید گفت هر دو می توانند نیازهای شما را برطرف کنند. اما در مقایسه آنتالیا و کوش آداسی باید گفت اگر به دنبال منطقه ای آرام برای بهره بردن از این امکانات را دارید، بهتر است کوش آداسی را انتخاب کنید. چرا که نسبت به آنتالیا جمعیت کمتری در آن ساکن می شود و منطقه ی نسبتا آرامی می باشد.

در مورد منطقه ای آنتالیا باید گفت که این منطقه با شهر کمر در مرز غربی همسایه می باشد و از سمت شرقی با شهر آلانیا هم جوار است. از نظر وسعت منطقه ای برای مقایسه آنتالیا و کوش آداسی باید گفت آنتالیا شهری گسترده و بزرگی است که علاوه برتفریحات ساحلی، دارای اماکن گردشگری و تفریحی زیادی است که می توانید در طی روزهای مختلف از آن دیدن کنید.

اما در مورد کوش آداسی بدین صورت نیست و شما می توانید در طی چندین روز بسیاری از مکان ها را بررسی کنید و در آن به گردش بپردازید.

یکی دیگر از گزینه های مهم پیش روی شما برای مقایسه آنتالیا و کوش آداسی، هزینه می باشد. به عبارتی هزینه در هر سفر یکی از مهم ترین گزینه های پیش روی هر فردی است. هزینه های رفت و آمد در آنتالیا کمی بالاتر از کوش آداسی می باشد، زیرا شهری بزرگ است و هزینه ی تاکسی و وسایل نقلیه کمی بالاتر است.

و اما هزینه ی اقامت در کوش آداسی نسبت به آنتالیا مناسب تر و کمتر می باشد و شما می توانید در سواحل این شهر اقامتگاه هایی با قیمت بسیار مناسب بیابید.

به طور کلی در مقایسه آنتالیا و کوش آداسی باید گفت از نظر سبک سفر و تفریحاتی کاملا مشابه هستند و شما می توانید برای گذراندن تعطیلات و تفریحی یکی از این دو شهر را انتخاب کنید و تنها نکته تفاوت در هزینه ها می باشد و بسته به بودجه ی خود می توانید بهترین حالت را انتخاب کنید.