مقایسه کوش آداسی و بدروم

بازدید: 4097

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

مقایسه کوش آداسی و بدروم بحث بسیار جالبی است و این دو منطقه از جهات بسیاری شباهت و تفاوت دارند. 

 در ابتدا لازم است بدانید که بدروم در قسمت جنوب غربی ترکیه واقع شده است و شهری ساحلی و بسیار زیباست. این شهر یکی از توریستی ترین مکان های ترکیه شناخته می شود.

بنر نمونه 870*120

و اما کوش آداسی را می توان معروف ترین شهر توریستی ترکیه نامید و دارای سواحل زیبا و گردشگری متعددی است. شما با یک هفته اقامت در این شهر می توانید با بیشتر مناطق آن آشنا شوید. در درجه ی اول مقایسه کوش آداسی و بدروم باید گفت هر دو شهر از نظر نوع تفریحات مشابه هستند. زیرا مبنای گردشگری در هر دو منطقه بر اساس تفریحات ساحلی و بازی های آبی است.

اما در یک نوع مقایسه کوش آداسی و بدروم باید گفت که کوش آداسی شهری همیشه بیدار است و در تمامی فصول شلوغ و پرتردد است. اما در بدروم کاملا بدین شکل نیست. این شهر در فصل های توریستی بیشترین زمانی است که به صورت 24 ساعته باز است. به نوعی شهر بدروم یک منطقه ی آرام برای کسانی است که می خواهند بی سر و صدا از امکانان ساحلی و دریایی استفاده کنند.

مقایسه کوش آداسی و بدروم از یک جهت دیگر قابل بررسی است. همان گونه که می دانید کوش آداسی شهری است که می توانید در آن هتل های  بزرگ و مجلل بیابید و هزینه ی اقامت در آن ها چندان ارزان نیست. اما در بدروم علاوه بر هتل ها می توانید در میهمان سراهای کوچک در کنار ساحل نیز اقامت داشته باشید و هزینه ی زیادی را صرف نکنید.

شما با سفر به کوش آداسی می توانید تنوعی گسترده از انواع معماری ها و مراکز گردشگری را مشاهده کنید که هر یک می تواند دارای بافت سنتی و یا مدرن باشد. اما در مقایسه کوش آداسی و بدروم باید گفت در بدروم کاملا بدین شکل نیست. زیرا بیشتر معماری ها در این شهر بافت سنتی خود را حفظ کرده است و صنایع نساجی دستی در آن بسیار رواج دارد.

به عبارتی چندان از مراکز خرید بزرگ خبری نیست.

و اما مقایسه کوش آداسی و بدروم در مورد حمل و نقل و رفت و آمد در شهر نسبتا یکسان است و شما می توانید به راحتی در هر نقطه از شهر با انواع وسایل نقلیه رفت و آمد کنید و هزینه ی زیادی را بابت آن پرداخت نمی کنید.

و آن چه باید به صورت کلی در مورد مقایسه کوش آداسی و بدروم باید گفت آن است که هر دو منطقه برای گذراندن وقت بسیار مناسب هستند و می توانید در فصل های گرم و سرد، روزهای خود را به بهترین نحو سپری کنید.