بهترین هتل کوش آداسی

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 2252

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بهترین هتل کوش آداسی را سلیقه افراد تعیین می‌کند. بهترین هتل کوش آداسی از نظر خدمات ورزشی، از نظر کارکنان هتل، از نظر بزرگی، از نظر موقعیت جغرافیایی و یا‌ از نظر داشتن استخرهای مجلل.

از هر جنبه ای به که این موضوع نگاه شود، می‌توان یک هتل را انتخاب کرد.

بنر نمونه 870*120

بدون شک بهترین هتل کوش آداسی‌ از نظر موقعیت جغرافیایی، هتل آدا کوله کوش آداسی است. این هتل در منطقه بیراکلی دره واقع شده است و دورتا دور هتل را درختان سر به فلک کشیده فرا گرفته اند. هتل در یک دره کوچک رو به دریا قرار گرفته است و تنها مسیر باز هتل، دریای اژه است. به دلیل موقعیت عالی ، آسایش و آرامش، هتل آداکوله بهترین هتل کوش آداسی از نظر موقعیت جغرافیایی است.

تنها هتلی در ترکیه که دومین پارک بزرگ آبی اروپا در آن قرار دارد، هتل آکوافانتزی است. پارک ابی معروف آکوافانتزی در این هتل قرار دارد و از این نظر، بهترین هتل کوش آداسی است.

بیشتر هتل‌های کوش آداسی را می‌توان از نظر استخر مجلل در رده بهترین هتل کوش آداسی قرار داد. اما چیزی که هتل آداکوله کوش آداسی و هتل سی لایت را متمایز می‌کند، استخرهای مجلل آن ها است.

اگر به معماری هتل‌های مختلف کوش آداسی دقت کنید، همه آنها در بلوک‌های چند طبقه ساخته شده اند. اما هتل کوستور کلاب به صورت یک دهکده توریستی طراحی شده است. تمام اتاق‌ها در هتل کوستور کلاب در یک ساختمان دو طبقه قرار گرفته اند و به صورت مجتمع قرار گرفته اند.