هتل های لوکس کوش آداسی

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 1906

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هتل های لوکس کوش آداسی همگی دارای استخرهای مجلل، زیبایی بی کران مدیترانه و آرامش و رفاه فوق العاده ای هستند. کوش آداسی نسبت به دیگر مناطق توریستی مشابه در ترکیه، خلوت تر است و حتی خود مردم ترکیه نیز علاقه بیشتری به تفریح در کوش آداسی دارند. 

 هتل های لوکس کوش آداسی ‌یکی از بهترین انتخاب‌هایی است که برای استراحت و لذت بردن از آب و هوای ساحلی و مدیترانه ای ترکیه است.

بنر نمونه 870*120

غذا خوردن رو به دریای زیبای اژه، یکی از بهترین گزینه‌های هتل های لوکس کوش آداسی است. در تمام هتل های لوکس کوش آداسی یک رستوران رو به دریا وجود دارد که غذای خود را با فاصله ای معقول از سطح دریا و ساحل، همراه با نسیم خنک دریایی می‌توانید میل نمایید.

اگر به یکی از هتل های لوکس کوش آداسی سر می‌زنید، حتماً از امکانات حمام ترکی و استخرهای لوکس آن استفاده کنید. حمام ترکی، چیزی شبیه به حمام‌های قدیمی ایرانی است که در آن کار ماساژ و در کردن خستگی به صورت سنتی انجام می‌شود. در حمام ترکی، آرامش و آسودگی عجیبی احساس خواهید کرد که تا مدت‌ها همراه شما خواهد بود. هتل های ریزورت، حتماً دارای خدمات آب گرم و ماساژ و زیبایی هستند.

امنیت و راحتی را می‌توانید در خانه‌های ویلایی هتل های لوکس کوش آداسی‌ تجربه کنید. معمولاً هتل های 5 ستاره دارای خانه‌هایی ویلایی هستند که قابل رزرو هستند و در بلوکی جداگانه از هتل قرار گرفته اند. خدمات آنها نیز شبیه به اتاق‌های اصلی هتل است. هتل کوستور کلاب که یکی از هتل های لوکس کوش آداسی است، به صورت مجموعه خانه‌های ویلایی دو طبقه ساخته شده است که شکل یک دهکده توریستی را به خود گرفته است.