“تور کوش آداسی - دی 94”

بازدید: 1101

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تور کوش آداسی دی  94 یکی از مقصدهای گردشگرانی است که به کشور ترکیه سفر می کنند.

هتل هایی که در تور کوش آداسی دی 94 در نظر گرفته شده اند همگی دارای استخرهای مجلل، زیبایی بی کران مدیترانه و آرامش و رفاه فوق العاده ای را به ارمغان می آورد.

بنر نمونه 870*120

  شما نیز اگر قصد سفر به این کشور را دارید حتما سری به این بندر زیبا بزنید. در تور کوش آداسی دی  94برای رسیدن به این شهر نمی توانید به صورت مستقیم پرواز هوایی داشته باشید چرا که این شهر فرودگاه ندارد حرکت از مبدا تهران به سمت مقصد کوش آداسی می باشد که تور کوش آداسی دی  94 همه روزه این پرواز را انجام می دهند و از پرواز های مطمئنی همچون ماهان و یا ایران ایر و آسمان پرواز و ...استفاده می کنند.

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر از امکانات و هزینه ها با برگزار کنندگان تورهای کوش آداسی دی 94 تماس حاصل فرمایید. شما در تور کوش آداسی دی  94 می توانید تصاویر بسیار زیبایی از کوچ پرندگان مشاهده نمایید.وجود ساحلی فوق العاده دنج و زیبا همه چیز را برای داشتن سفری رویای مهیا کرده است

بازارهای روز در کوش آداسی شامل سه بازار اصلی سه شنبه بازار، چهارشنبه بازار و جمعه بازار هستند. در این بازارهای روز در کوش آداسی ‌ محصولات متنوعی از جمله می‌وه و تره بار، پوشاک و لباس و پارچه و صنایع دستی به فروش می‌ رسند. بازدید و خرید از این بازارهای روز در کوش آداسی یکی از فعالیت‌های مهمی است که حتماً باید در تور کوش آداسی  دی 94 بگنجانید.

این مرکز خرید حتی شب‌ها نیز باز است. در مرکز خرید کوش، سرگرمی‌های متنوعی برای برنامه‌های شبانه و گشت و گذار میهمانان در نظر گرفته شده است. انواع صنایع دستی کوچک و بزرگ و ارزان در مرکز خرید کوش پیدا می‌شود.در سفر تورکوش آداسی دی 94 متوجه خواهید شد که حمام ترکی کوش آداسی ازمهم ترین تفریحات کوش آداسی است .

 تور کوش آداسی دی 94 در طی این ماه ها ثبت نام به عمل می آورند. و درای خدمات منحصر به فرد می باشند. قیمت ها در تور کوش آداسی دی 94 به صورت های مختلف در آژانس ها ارائه می شوند. اما ما برای شما یک مبلغ پایه  مطرح می کنیم.