بلیط کوش آداسی

نوشته شده توسط: Super User
دسته بندی: تور های کوش آداسی
بازدید: 1099

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بلیط کوش آداسی را از ما بخواهید. شهر کوش آداسی دارای فرودگاه نیست و بلیط کوش آداسی‌ مستقیم وجود ندارد.

نزدیک ترین فرودگاه به کوش آداسی، شهر ازمیر است که فاصله ای 90 کیلومتری با این شهر دارد. بلیط کوش آداسی‌ به شکل بلیط هوایی تهران – ازمیر و سفر زمینی ازمیر – کوش آداسی طراحی شده است و تمام آژانس‌های مسافرتی، بلیط کوش آداسی را به این شکل به فروش می‌رسانند.

 

بنر نمونه 870*120

 فرودگاه عدنان مندرس در ازمیر، توقف دوم در بلیط کوش آداسی است. قیمت بلیط کوش آداسی نیز با توجه به زمان مسافرت شما تغییر می کند. بهتر است که قیمت بلیط کوش آداسی را در زمان مسافرت از طریق سایت چک نمایید.

فرودگاه جزیره یونانی ساموس نیز در 19 کیلومتری کوش آداسی قرار دارد. در این فرودگاه حدود 14 ایرلاین فعال وجود دارند. فرودگاه ساموس به 19 شهر مختلف در سراسر دنیا، پرواز بدون توقف در دستور کار خود دارد. البته برای راحتی کار و برای این که نیاز به دریافت ویزای یونان نداشته باشید، همچنان بلیط کوش آداسی برای فرودگاه عدنان مندرس ازمیر صادر می‌شود.

احتمالاً تصور می‌کنید که برای دریافت بلیط کوش آداسی‌ حتماً در ابتدا باید ویزای ترکیه را دریافت کنید. در حال حاضر برای بلیط کوش آداسی و اساساً حضور در ترکیه، ایرانیان نیازی به دریافت ویزا ندارند. ایرانیان می‌توانند با پاسپورت معتبر که شش ماه از اعتبار آن باقی مانده است برای خرید بلیط کوش آداسی می‌توانید اقدام نمایید.

توجه داشته باشید که پاسپورت شما در زمان سفر باید شش ماه اعتبار داشته باشد و در صورتی که ممکن است اعتبار پاسپورت شما با نزدیک شدن به موعد بلیط کوش آداسی باطل شود یا کمتر از شش ماه شود، حتماً برای تمدید پاسپورت خود اقدام نمایید.