تور رفتینگ کوش آداسی

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 1817

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تور رفتینگ گوش آداسی می تواند تجربه ای به یاد ماندنی باشد.در امواج خروشان و تماشای مناظر طبیعی رویایی، سوار بر قایق با رعایت کامل استانداردهای بین المللی ايمني در رودخانه  انجام می شود.

 اگر می خواهید خاطرات خوش و هیجان انگیز ازسفر به ترکیه داشته باشید، تور رفتینگ کوش آداسی را حتما تجربه کنید .

بنر نمونه 870*120

دارو های شخصی، کرم ضد آفتاب و عينك آفتابی(بنددار)، لباس و کفش یا صندل مناسب قایقرانی در تور رفتینگ کوش آداسی از ضروریات است.

مسیر رودخانه تور رفتینگ کوش آداسی 14 کیلومتر است که در طول این مسیر می توانید طبیعت زیبا و شگفت انگیز کوه های اطراف و دره پلدار را نظاره کنید.

زمان در نظر گرفته شده برای این توقف تقریبا ۲ ساعت است. در این زمان می توانید شنا کنید ، عکس یادگاری بگیرید و یا کمی در مسیر دره زیبا و کنار رودخانه پیاده روی کنید. قیمت تور رفتینگ کوش آداسی شامل : حمل و نقل ، ناهار و تجهیزات ایمنی می باشد . هزینه خرید نوشیدنی، کفش و فیلم و عکس تور به عهده خودتان می باشد. هزینه خرید کفش های ارزان قیمت € ۳ و هزینه خرید کفشهای با کیفیت تر € ۱۰ می باشد که برای بقیه روزهای سفر نیز کاربرد دارد.

برنامه تور رفتینگ کوش آداسی شامل موارد زیر است:

ساعت ۱۰:۴۵ صبح : دستورالعمل های ایمنی برایتان شرح داده می شود و تجهیزات ایمنی از قبیل کلاه و جلیقه نجات در اختیارتان قرار داده می شود. (کفش مناسب کرم ضد افتاب و مایوی شنا فراموش نشود).

ساعت ۱۱:۰۰ صبح : با اتوبوس به نقطه ابتدایی برای شروع ماجراجویی حرکت می کنید.

ساعت ۱۴:۰۰ عصر : توقف برای صرف ناهار که شامل مرغ کبابی ، سالاد تازه و برنج می باشد . اگر بخواهید غذای دریایی مثل ماهی قزل آلا تازه میل کنید باید € ۳ هزینه اضافی پرداخت نمایید .

ساعت ۱۵:۰۰ : حرکت برای بازگشت به هتل