تور کوش آداسی از اصفهان

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 2135

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تور کوش آداسی از اصفهان برای کسانی که قصد دارند از استان‌های جنوبی ایران به کوش آداسی سفر کنند مناسب است.

تور کوش آداسی از اصفهان‌ به نسبت دیگر تورهای کوش آداسی، به خانواده‌ها بیشتر اهمیت می‌دهند و جوی که در تور کوش آداسی از اصفهان برقرار است، کمی مذهبی تر از دیگر تورهای مسافرتی است. خانواده‌های اصفهانی ترجیح می‌دهند که با همین تور کوش آداسی از اصفهان‌ سفر کنند، تا خود را به تهران برسانند.

بنر نمونه 870*120

برای کسانی که به دنبال تور کوش آداسی از اصفهان هستند، بسیار مهم است که پرواز انها از اصفهان باشد. هر هفته چند پرواز مستقیم از اصفهان به کوش آداسی برای تور‌ در نظر گرفته شده است. هم شرکت‌های ترکیه ای مانند اطلس جت و گلوبال، دارای پرواز برای تور کوش آداسی از اصفهان‌ هستند و هم شرکت‌های ایرانی مانند تابان و زاگرس. اما این پروازها در ازمیر، شهری در 90 کیلومتری فرود می‌آیند. 

هتل‌هایی که برای تور کوش آداسی از اصفهان در نظر گرفته شده اند، طبقه بندی‌های مختلف دارند. هتل سه ستاره اولسان کوش آداسی، در مرکز شهر واقع شده است، قیمت مناسب تری دارد، و دارای اتاق با تخت کودک نیز هست.

هتل‌های پنج ستاره ای نیز مانند هتل پین بای‌هالیدی ریزورت که شامل تمام خدمات زیبایی، رفاهی و سلامتی می‌شود نیز در تور کوش آداسی از اصفهان قابل انتخاب است.‌ این هتل دارای استخری بسیار مجلل است و خدمات ماساژ، آب گرم برای سلامتی، حمام ترکی برای تمدد اعصاب، و خدمات زیبایی و رفاهی در این هتل در نظر گرفته شده است.