تور کوش آداسی از تهران

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 1128

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تور کوش آداسی از تهران نسبت به دیگر شهرهای ایران، موجودی بیشتری دارد.

بیشتر کسانی که قصد دارند به کوش اداسی سفر کنند، با تور کوش آداسی از تهران می‌‌توانند راحت تر و بهتر سفر کنند. موجودی بالای تور کوش آداسی از تهران باعث می‌‌شود که زمان بندی سفر ساده تر باشد. 

بنر نمونه 870*120

شهر کوش آداسی دارای فرودگاه بین المللی نیست. همه پروازهای ایرانی و ترکیه ای، برای رسیدن به کوش آداسی، فرودگاه ازمیر را برای فرود انتخاب می‌‌کنند. شهر ازمیر تا شهر کوش آداسی حدود 90 کیلومتر اختلاف دارد. کوش آداسی به همین دلیل نسبت به دیگر شهرهای توریستی ترکیه، کمی خلوت تر است و کنسرتی در کوش آداسی برگزار نمی شود.

تعداد هتل‌های 5 ستاره در کوش آداسی، کمتر از انتالیا است. آنتالیا به خاطر این که چهار شهر توریستی در اطراف خود دارد، هتل‌های پنج ستاره خیلی بیشتری دارد. در کوش آداسی هم هتل‌های پنج ستاره خوبی وجود دارند. اما کیفیت هتل‌های 4 ستاره و سه ستاره در تور کوش آداسی از تهران خیلی متفاوت نیست. اندازه و تعداد اتاق‌های هتل، خدمات رستورانی (آل، یوآل، نصف وعده‌ها )، نزدیکی به ساحل، و خدمات زیبایی و سلامتی، جزو ویژگی‌هایی هستند که در قیمت یک هتل در تور کوش آداسی از تهران‌ تاثیر دارند. بسته به این امکانات، هتل خود را می‌‌توانید انتخاب کنید.