تور کوش آداسی آذر 94

نوشته شده توسط: Super User
دسته بندی: تور کوش آداسی 94
بازدید: 1084

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تور کوش آداسی آذر 94 یکی از مقصدهای گردشگرانی است که به کشور ترکیه سفر می کنند.شما نیز اگر قصد سفر به این کشور را دارید حتما سری به این بندر زیبا بزنید.

در تور کوشآداسی آذر94برای رسیدنبه این شهر نمی توانید به صورت مستقیم پرواز هوایی داشته باشید چرا که این شهر فرودگاه ندارد.شما از طریق راه هوایی می توانید ابتدا به شهر ازمیر

بروید و از انجا به صورت زمین به کوش اداسی بیایید. 

بنر نمونه 870*120

شرایط آب و هوایی این منطقه به گونه ای است که شما حتی در فصل آذر که سرد می باشد هم می توانید به تور کوش آداسی آذر 94 فکر کنید و آنجا را برای یک سفر چند روزه انتخاب نمایید. تور کوش آداسی  آذر 94با توجه به هدف خود از سفر و هزینه قابل پرداخت از این هتل های آن منطقه استفاده می نمایند. امکانات هتل ها در تور کوش آداسی آذر 94 باهم متفاوت است که بستگی به درجه و نوع اقامت دارد. پذیرایی تور کوش آداسی آذر 94  نیز مانند اکثر نقاط ترکیه وجهان شامل : فقط اقامت   B=bed، اقامت با صبحانه یابی بی BB=bed and breakfast ، اقامت با صبحانه و یکی از وعده های غذایی نهار یا شام یا هاف بورد یا اچ بی HB=half board ، اقامت با صبحانه نهار وشام یا فول بورد یا اف بی FB=full board،اقامت باضافه صبحانه، نهار، شام، میان وعده،عصرانه، میوه،نوشیدنی های ساخت ترکیه تا دوازده شب یا آل اینکلوسیو ALL=all inclusive،اقامت باضافه صبحانه، نهار، شام، میان وعده،عصرانه، میوه،دسر، نوشیدنی ساخت ترکیه،نوشیدنی بین المللی و پذیرای 24ساعته یا اولترا آل اینکلوسیو یا یو آل می باشدU ALL =ultra all inclusive می باشد.

بنابراین بسته به نوع دلخواه شما هزینه ی تور کوش آداسی آذر 94 متفاوت است. شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر از امکانات و هزینه ها با برگزارکنندگان تورهای کوش آداسی آذر 94 تماس حاصل فرمایید. البته ورزش های آبی، استخر و پارک های آبی از ویژگیهای منحصر بفردیست که فقط آنرا بصورت یکجا در تور کوشآداسی آذر 94 می توان مشاهده نمود.نکته ای که باید در تور کوش آداسی آذر 94 درنظر بگیرید این است که هتل های کوش آداسی نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی را در کنار هم سرو می نمایند. هموطنان مسلمان و مقید حتما به الکلی نبودن نوشیدنی ها وعلامت های روی شیشه ها توجه کنند.غذاهای هتل های کوش آداسی بین المللی بوده و برخی گوشت های ارائه شده از نظر شرعی قابل استفاده نمی باشد.ولی گوشت های حلال نیز در جای جای هتل های کوش آداسی یافت می شود ودر صورت لزوم مسئولین تور های کوش آداسیآذر 94 شمارا راهنمایی خواهند نمود.حرکت از مبدا تهران به سمت مقصد کوش آداسی می باشد که تور کوش آداسی آذر 94 همه روزه این پرواز را انجام میدهند و از پرواز های مطمئنی همچون ماهان و یا ایران ایر و آسمان پرواز و ...استفاده می کنند.