تور کوش آداسی بهمن 94

نوشته شده توسط: Super User
دسته بندی: تور کوش آداسی 94
بازدید: 1268

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

تور کوش آداسی بهمن 94 دارای وعده‌های غذایی رایگان هستند.  وعده‌های غذایی رایگان به تعداد شب‌ها رزرو شده است. هتل‌های سه ستاره ممکن است یکی از وعده‌های ناهار یا شام را در منوی رایگان خود نداشته باشند.

 کوش آداسی یا جزیره پرنده در 71 کیلومتری شهر ستان مرکزی استان آیدین و در نوار ساحلی منطقه واقع گردیده است. بندر گوش آداسی به علت نزدیکی با جزیره یونانی ساموس برای گردشگران تور کوش آداسی بهمن 94 کنند و از جذابیت خاصی برخوردار است.

در گوش آداسی 2 اسکله مخصوص کشتی های توریستی و تور کوش آداسی بهمن 94و یک بندر قایق های تفریحی با ظرفیت 650 قایق وجود دارد. این سفر ها در ماه بهمن به صورت چارتر انجام می گیرد. در بندر کوش آداسی و در هر ساعت از روز ، تور های تفریحی با قایق های مسافر بری انجام میگیرد. قایق های تفریحی مدرن که تورهای آبی را برگزار می کنند زیبایی خاصی به این بندر بخشیده اند. از طریق جاده زمینی و مسیر دریایی تور کوش آداسی بهمن 94 برگزار میشوند.

 

بنر نمونه 870*120

رزرو تور کوش آداسی  بهمن 94 از طریق درگاه اینترنتی سایت امکان پذیر است. بهتر است همین الان نسبت به خرید آن اقدام نمایید. انتظار برای کاهش قیمت رزرو تور کوش آداسی بهمن 94 ممکن است به از دست دادن تور مورد نظر شما بیانجامد.

 از مزیت‌های رزرو تور کوش آداسی بهمن 94 قبل از سفر این است که شما زمان، هتل و مدت اقامت خود را با انتخاب و سلیقه خودتان انتخاب می‌نمایید. تور‌های لحظه آخر اگر چه ممکن است کمی ارزان تر به نظر برسند، اما کار شما را برای انتخاب هتل و زمان مورد نظرتان کمی سخت می‌کنند. شما نیاز دارید که انتخاب‌هیی که برای لحظه آخر باقی مانده اند و احتمالاً جزو انتخاب‌هیی هستند که کمتر مورد استقبال قرار می‌گیرند استفاده نمایید. در حالی که با رزرو تور کوش آداسی بهمن 94، همان هتل و همان توری که مایل هستید را برای خود برمی‌گزینید..

بلیط  تورکوش آداسی‌  بهمن 94 به شکل بلیط هوایی تهران – ازمیر و سفر زمینی ازمیر – کوش آداسی طراحی شده است و تمام آژانس‌های مسافرتی، بلیط کوش آداسی را به این شکل به فروش می‌رسانند.

در حال حاضر برای بلیط تورکوش آداسی بهمن 94و اساساً حضور در ترکیه، ایرانیان نیازی به دریافت ویزا ندارند. ایرانیان می‌توانند با پاسپورت معتبر که شش ماه از اعتبار آن باقی مانده است برای خرید بلیط کوش آداسی  اقدام نماییند.

هزینه سفرتور کوش آداسی  بهمن 94 بستگی به عوامل مختلفی از جمله طریقه مسافرت به کوش آداسی، مدت اقامت در کوش آداسی و هتلی که برای اقامت خود در کوش آداسی اقامت می‌کنید.

هتل‌های پنج ستاره در تور کوش آداسی بهمن 94  مقرون به صرفه هستند. قیمت این هتل‌ها نسبت به تفریحگاه‌های مشابه در دنیا کمی ارزان تر است و خدمات مناسبی مانند وعده‌های غذایی رایگان به صورت بوفه باز یا سلف سرویس، خدمات ماساژ و حمام ترکی، استخرهای مجلل و... در این هتل‌ها وجود دارد.