تور کوش آداسی دی 94

نوشته شده توسط: Super User
دسته بندی: تور کوش آداسی 94
بازدید: 1094

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ایر لاین های حاضر به پرواز برای اجرای تور کوش آداسی دی 94 عبارتند ار:ماهان ایر، ایران ایر، ترکیش ایر، قشم ایر، معراج ایر، پگاسوس، اونور ایر و اطلس جت .

 مدت تور کوش آداسی دی 94 برای قیمت های درج شده در بالا  7 شب و 8 روز محاسبه گردیده است.

خدمات تور کوش آداسی دی 94

خدمات این تور بلیط , اقامت , ترانسفر و بدرقه فرودگاهی , راهنمای فارسی زبان, بیمه مسافرتی می باشد.

بنر نمونه 870*120

دیدنی هایی که باید در تور کوش آداسی دی 94 دید!

Pamukkale و Hierapolis یک گردش برون شهری معروف از تفریح گاه های دریای اژه، دیدن تراس های سفید رنگ Pammukkale (قصر کتان) است که در بالای شهر Denizli در حدود 200 کیلومتری درون کوش آداسی واقع شده.این ساختار طبیعی قابل توجه، از ماده ی معدنی غنی شده ی چشمه های آب گرم که از تپه سرازیر می شد و لایه های کربنات کلسیم رسوب شده را تشکیل می داد، به وجود آمده است. کاملا مشابه چشمه باداب سورت در ایران. حوضچه های به دست آمده، تراس ها و آبشارهای متحجر از سنگ آهک سفید براق، یکی از معروف ترین دیدنی های ترکیه به شمار می آیند.

پلاژ دریای خانمها ، پلاژ گوورجین آداسی ، پلاژ ییلانچی بورنو،پلاژ کوشتور ، پلاژ کارا اوا ، پلاژ گوزل چاملی ، آبهای گرم مهم کوش آداسی می باشد که میتوان در تور کوش آداسی دی 94 از آنها دیدن کرد و لذت برد.

یک مرکز خرید معروف به نام كوش واقع در محله کاله ایچی است که سرگرمی هایی نیز برای تمام شب دارد. در خارج از شهر کوش آداسی در مسیری که به شهر بدروم میروند در ناحیه سوکه آوت لتز واقع می باشد که در آنجا هم می توانید خرید کنید. فاصله آن از شهر کوش آداسی حدود 40 دقیقه می باشد. در آنجا می توانید مارک هایی مثل آديداس ، نايك ، بنتون ، ليوايز را پیدا نمائید.

در تور کوش آداسی دی 94 میتوانید از بسیاری از جاذبه های گردشگری یاد شده دین فرمایید و لذت ببرید.