تور کوش آداسی شهریور 94

نوشته شده توسط: Super User
دسته بندی: تور کوش آداسی 94
بازدید: 1285

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تور کوش آداسی شهریور 94 یکی از مقصدهای گردشگرانی است که به کشور ترکیه سفر می کنند.شما نیز اگر قصد سفر به این کشور را دارید حتما سری به این بندر زیبا بزنید.  

 

باید در نظر داشته باشید به این شهر نمی توانید به صورت مستقیم پرواز هوایی داشته باشید چرا که این شهر فرودگاه ندارد.

بنر نمونه 870*120

بنابراین شما باید برای شرکت در تور کوش آداسی شهریور 94 از طریق راه هوایی ابتدا به شهر ازمیر بروید و از آن جا به صورت زمینی به کوش اداسی ادامه ی مسیر بدهید.. شرایط آب و هوایی این منطقه به گونه ای است که شما حتی در فصل شهریور که نسبتا گرم می باشد هم می توانید به آن سفر کنید.

به همین دلیل تور کوش آداسی شهریور 94 یک گزینه ی بسیار مناسب برای سفر به این شهر زیبای ساحلی است. در این فصل آب و هوا کمی مطبوع تر است و می توانید گرما را با ورزش های آبی برای خود مطبوع سازید. به شما اطمینان خاطر می دهیم که یکی از بهترین روزهای خاطره ساز زندگی شما خواهد بود.

شما با شرکت در تور کوش آداسی شهریور 94 می توانید از امکانات تفریحی همچون ورزش های آبی، استخر و پارک های آبی استفاده کنید که از ویژگی های منحصر بفردیست که فقط آن را به صورت یک جا در این تور دریافت می نمایید.

لازم به ذکر است بدانید یکی از مزیت های شرکت در تور کوش آداسی شهریور 94، استفاده از امکانات هتل ها با هزینه ی مناسب می باشد و شما می توانید با خیال راحت از غذاهای مختلف میل نمایید زیرا در این هتل ها گوشت ها به صورت حلال تهیه می شوند و از این بابت اطمینان خاطر داشته باشید.

تور کوش آداسی شهریور 94 با توجه به هدف خود از سفر، برای مثال تجاری و یا تفریحی هزینه های مختلفی را در بر می گیرد و می توانید بسته به نوع سفر و بودجه ی خود یک اقامتگاه مناسب انتخاب نمایید. 

بنابر این بسته به نوع دلخواه شما هزینه ها متفاوت است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از امکانات و هزینه ها با برگزار کنندگان تور کوش آداسی شهریور 94 تماس حاصل فرمایید.