تور کوش آداسی تیر 95

تور کوش آداسی تیر 95 بهترین زمان برای شرکت در تورهای تفریحی به مقصد ترکیه و بهره بردن از سواحل و جاذبه های این شهر می باشد. کوش آداسی در زبان ترکی استانبولی به جزیره پرنده گفته می شود و در نزدیکی شهر ازمیر در ساحل مدیترانه واقع شده است.

می دانید که امروزه کوش آداسی به یکی از پر رفت و آمد ترین شهرهای ترکیه تبدیل شده است و حتی در اکثر مواقع، مقصد اصلی بسیاری از گردشگران این شهر است. علت اصلی معروف بودن کوش آداسی، داشتن سواحل زیبا و متعدد است.

بنر نمونه 870*120

 شما با شرکت در تور کوش آداسی تیر 95 از بهترین امکانات ورزشی و آبی سواحل این منطقه استفاده می کنید و گرم ترین روزهای خود را به بهترین زمان در روزهای تابستان تبدیل می کنید.

 جهت مشاهده تورهای کوش آداسی، تور کوش آداسی تیر 95 را در قسمت عنوان تور وارد کرده و سپس بر روی دکمه جست و جو کلیک نمایید.

بدین ترتیب لیست تورهای مورد نظرشما و دارای اعتبار برای شما نمایش داده خواهد شد. در مورد این تورها باید بدانید ترانسفر شهر به شهر با مدرن ترین اتوبوس- راهنمای فارسی زبان برگزار می شود.به همین دلیل بیشترین امکانات را در این توربرای شما در نظر گرفته شده است.

بلیط رفت و برگشت ، اقامت در هتل با صبحانه ، ترانسفر فرودگاهی ، تور لیدر فارسی زبان ، یک روز گشت شهری با ناهار ، بیمه مسافرتی از جمله امکاناتی هستند که در تور کوش آداسی تیر 95 ارائه می شوند. پس سریعا برای شرکت در این تور اقدام کنید. گردش در شهر را با بهترین جاذبه کوش آداسی یعنی سواحل زیبای آن آغاز کنید. هوای ملایم با شن های گرم در ساحل ترکیب بی نظیری را برای گردشگران این تور ایجاد کرده است.

قیمت حدودی پایه در حال حاضربرای شرکت در تور کوش آداسی تیر 95 از 1200000 آغاز می شود. البته نرخ فوق با دلار روز محاسبه گردیده و هرگونه تغییر نرخ ارز در روز تسویه به عهده مسافر می باشد.