تور کوش آداسی نوروز 95

نوشته شده توسط: Super User
دسته بندی: تور کوش آداسی 95
بازدید: 2711

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تور کوش آداسی نوروز 95 با پرواز ترکیش یا ایرانی و در بهترین هتل ‌های کوش آداسی برگزار می گردد.

تور کوش آداسی نوروز 95‌ به دلیل هوای مناسب و معتدل کوش آداسی، بسیار لذت بخش خواهد بود. با این حال اگر از تور ترکیبی به همراه تور کوش آداسی نوروز 95 استفاده می‌کنید، در نظر داشته باشید که کوش آداسی شهر آخر نخواهد بود و احتمالاً ازمیر به دلیل این که فرودگاه بین المللی دارد، شهر پایانی تور ترکیبی کوش آداسی خواهد بود.

بنر نمونه 870*120

در تور کوش آداسی نوروز 95، امکان شنا کردن در اب دریا وجود ندارد. دمای هوا به حدی نیست که بتوان از تفریحاتی مانند رفتینگ کوش آداسی، بازی در پارک ‌های آبی بزرگ کوش آداسی و شنا در استخر‌های مجلل هتل ‌های کوش آداسی استفاده کرد. اما خدمات استثنایی دیگری نیز در تور کوش آداسی نوروز 95 وجود دارد که در دمای پایین تر، لذت بخش تر نیز هست.

سر زدن به حمام ترکی در ‌ تور کوش آداسی نوروز 95 توصیه می‌شود. حمام ترکی باعث می‌شود که تمام بدخلقی ‌ها و ناراحتی ‌های خود را فراموش کنید و بدن خسته خود را در تور کوش آداسی نوروز 95‌، آرام و سرحال کنید.

بازدید از اماکن باستانی در تور کوش آداسی نوروز 95 نیز راحت تر است. به دلیل این که دمای هوا کمی پایین تر است و آفتاب سوزان تابستان اذیت نمی‌کند، سر زدن به اماکن باستانی در تور کوش آداسی نوروز 95‌ راحت تر است. مخصوصاً شهر باستانی افه سوس، خانه حضرت مریم، کوه اصحاب کهف، غار کاراجا، پارک ملی دیلک و.... از تور کوش آداسی نوروز 95‌ خود لذت ببرید.