تور کوش آداسی عید 95

تور کوش آداسی عید 95 می تواند بهترین گزینه ی پیش روی شما برای گذراندن تعطیلات در نوروز سال جدید باشد.

می دانید که کوش آداسی یکی از زیباترین شهرهای ترکیه است که به یکی از توریستی ترین ناطق تبدیل شده است. هر ساله تورهای گردشگری زیادی به مقصد کوش آداسی برگزار می شود و به جرات می توان گفت هدف اصلی بسیاری از گردشگران و مقصد اصلی آنان در سفر ترکیه، این شهر می باشد.

کوش آداسی در زبان ترکی استانبولی به جزیره پرنده گفته می شود و در نزدیکی شهر ازمیر در ساحل مدیترانه واقع شده است.

تور کوش آداسی عید 95با پروازهای مستقیم از تهران اجرا می شود – اگر خارج از این زمان تصمیم به رفتن به تور کوش آداسی را داشته باشید باید اول به استانبول رفته و بعد از آنجا به کوش آداسی سفر کنید.

 

بنر نمونه 870*120

شما هم وطنان عزیز می توانید از هم اکنون در تور کوش آداسی عید 95 ثبت نام نمایید و از سفر خود مطمئن شوید، چرا که تقاضای این تور بسیار بالا می باشد.

بلیط رفت و برگشت پرواز– 7 شب و 8 روز اقامت در هتل با صبحانه – ترانسفر فرودگاهی – ویزا – راهنمای فارسی زبان – هر اتاق یک عدد سیم کارت – یک گشت شهری – بیمه مسافرتی از جمله امکانات و خدمات ارائه شده در تور کوش آداسی عید 95 می باشد.

مسافران عزیزدر تور کوش آداسی عید 95 زمان برای خرید و گشت‌زنی در کوش آداسی در اختیار خواهند داشت. صرف شام خداحافظی  کنار دوستان از برنامه های مخصوص این تور می باشد.

البته ورزشهای آبی ، استخر و پارکهای آبی از ویژگی های منحصر بفردیست که فقط آن را بصورت یک جا در این تور می توان مشاهده نمود.

حرکت از مبدا تهران به سمت مقصد کوش آداسی می باشد که تور کوش آداسی عید 95 همه روزه این پرواز را انجام می دهند واز پرواز های مطمئنی همچون ماهان و یا ایران ایر و آسمان پرواز و ... استفاده می کنند.

لازم به ذکر است بدانید که برای شرکت در تور کوش آداسی عید 95 پرداخت 50 درصد مبلغ در هنگام رزرو الزامي مي باشد در غير اين صورت درخواست مورد تائيد نمي باشد. و تور چارترو هتل غيرقابل استرداد مي باشد و در صورت تسويه کامل درهنگام ثبت نام افزايش نرخ بابت اختلافات ارزي دريافت نخواهد شد.