تور کوش آداسی مرداد 95

تور کوش آداسی مرداد 95 از هم اکنون آماده ی پذیرش و ثبت نام شما عزیزان می باشد!

زیرا همان گونه که می دانید کوش آداسی یکی از مهم ترین مناطق گردشگری است که ایرانیان زیادی تمایل به سفر به آن را دارند. این بندر یکی از زیباترین مناطق در ترکیه است که سواحل بسیار زیبایی در خود گنجانده و با داشتن این زیبایی ها، هر ساله و همه روزه پذیرای گردشگران زیادی است.

در ابتدا بگوییم که این تور می تواند مناسب ترین گزینه ی پیش روی شما باشد. چرا که گرمای طاقت فرسای مرداد می تواند در کنار ساحل بسیار دل انگیز باشد وشما سختی این روزها را حس نمی کنید.

بنر نمونه 870*120

شما برای شرکت در تور کوش آداسی مرداد 95 می توانید به شیوه های مختلف عمل کنید.

 جهت مشاهده تور،  تور کوش آداسی مرداد 95 را در قسمت عنوان تور وارد کرده و سپس بر روی دکمه جست و جو کلیک نمایید.

بدین ترتیب لیست تورهای مورد نظرشما و دارای اعتبار برای شما نمایش داده خواهد شد. در مورد این تورها باید بدانید ترانسفر شهر به شهر با مدرنترین اتوبوس- راهنمای فارسی زبان برگزار می شود.به همین دلیل بیشترین امکانات را در این توربرای شما در نظر گرفته شده است.

بلیط رفت و برگشت ، اقامت در هتل با صبحانه ، ترانسفر فرودگاهی ، تور لیدر فارسی زبان ، یک روز گشت شهری با ناهار ، بیمه مسافرتی از جمله امکاناتی هستند که در تور کوش آداسی مرداد 95 ارائه می شوند. پس سریعا برای شرکت در این تور اقدام کنید. گردش در شهر را با بهترین جاذبه کوش آداسی یعنی سواحل زیبای آن آغاز کنید. هوای ملایم با شن های گرم در ساحل ترکیب بی نظیری را برای گردشگران این تور ایجاد کرده است.

در مورد هزینه ی تور کوش آداسی مرداد 95 نمی توان نظر قطعی اعلام کرد. زیرا قیمت در شرکت ها متفاوت است. اما مطمئنا به مناسبت تعطیلات مدارس و دانشگاه ها در ایران، قیمت ها افزایش می یابد. قیمت حدودی پایه در حال حاضر از 1500000 تومان آغاز می شود. البته در شرایط فعلی ممکن است اسن قیمت ها متفاوت باشد و بسته به هتلی که انتخاب می کنید تمامی هزینه ها می تواند کمتر یا بیشتر باشد.