استخر های کوش آداسی

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 1174

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

استخرهای کوش آداسی برای کسانی که در هتل‌های کوش آداسی اقامت می‌کنند، جذابیت خاص خودش را دارد.

تمام هتل‌های 5 ستاره و اکثر هتل‌های 3 و 4 ستاره دارای استخرهایی هستند که شامل استخرهای کوش آداسی می‌شوند. اما همه آنها،جزو برترین استخرهای کوش آداسی نیستند. بعضی از این استخرهای کوش آداسی، صرفاً در حد یک استخر ساده هستند که طراحی خاصی هم ندارند. در زیر بعضی از این استخرهای جذاب کوش آداسی را نام می‌بریم.

  استخرهای کوش آداسی هتل توسان

هتل توسان دارای یک استخر روباز بسیار زییا است که در ساحل دریا قرار گرفته است. این استخر بزرگ و زیبا، توسط باغ‌های سرسبزی احاطه شده است و نزدیک به چشم انداز دریا است. یکی از لذت بخش ترین تفریحاتی که در هتل توسان می‌توانید انجام دهید، دیدن غروب افتاب از داخل استخر روباز این هتل است.

 

بنر نمونه 870*120

استخرهای کوش آداسی هتل سی لایت

هتل سی لایت نزدیک ساحل خانم‌ها است. این هتل، همیشه در بین بهترین هتل‌های کوش آداسی قرار داشته است و پنجمین اقامتگاه لوکس کوش آداسی است. استخر هتل سی لایت، یکی از استخرهای کوش آداسی است که دارای طراحی بی نظیر و رویایی است. هتل در ارتفاعی بالاتر از دریا است و تصویر دریا از داخل آن دیده می‌شود.

 استخرهای کوش آداسی هتل آکوافانتزی کوش آداسی

این هتل به خاطر داشتن یکی از بزرگترین پارک‌های آبی اروپا در این هتل است. رویای کسانی که عاشق پارک آبی هستند، در این هتل برآورده می‌شود.

استخرهای کوش آداسی هتل پین بای‌هالیدی

یک هتل 5 ستاره با امکاناتی بی نظیر و 1200 متر ساحل اختصاصی. استخر این هتل، یکی از بهترین استخرهای کوش آداسی از نظر طراحی و آرامش است.