سواحل کوش آداسی

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 1604

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سواحل کوش آداسی شامل چند ساحل معروف هستند که در مرکز شهر و اطراف شهر کوش آداسی قرار دارند. همه این ساحل ها، زیبایی های خاص خود دارند. سواحل کوش آداسی به داشتن نخل خرما های بلند و زبیایی های ظاهری دیگر معروف هستند.

 سواحل کوش آداسی ساحل مرکزی شهر

این ساحل، به استخر شنای کوش اداسی معروف است. به ساحل مرکزی شهر، ساحل درخت خرما نیز می‌گویند. درختان بلند خرما این ساحل را در بر گرفته اند و محصور کرده اند. این ساحل دقیقاً بین بندر و گردشگاه ساحلی کوش آداسی قرار گرفته است و به دلیل این که مرکز شهر است، یکی از محبوب‌ترینسواحل کوش آداسی به حساب می‌آید.

بنر نمونه 870*120

  سواحل کوش آداسی ساحل خانم ها

ساحل خانم ها نیز یکی از محبوب ترین سواحل کوش آداسی است. به این دلیل که در گذشته، فقط مخصوص خانم ها بوده است، این اسم را روی آن قرار داده اند. ساحل شنی یک کیلومتری این ساحل که در نزدیکی مرکز شهر قرار دارد، جذابیت های خاص خود را حفظ کرده است.

 سواحل کوش آداسی ساحل لانگ بیچ

لانگ بیچ یا ساحل طولانی، 18 کیلومتر طول دارد. یکی از طولانی ترین ساحل ها در بین سواحل کوش آداسی است و امکانات رفاهی زیادی در آن قرار دارد. از جمله بالشتک ها، تخت های آفتاب گیری، چتر، ورزش های آبی، رستوران ها و کافه ها در بخش ابتدایی این ساحل قرار دارند. امروزه فقط بخش هایی از ابتدای این ساحل دارای این امکانات است و توریست ها به آن سر می‌زنند.

 سواحل کوش آداسی ساحل عشق

یک ساحل تمیز و بی سر و صدا و مخصوص تمدد اعصاب و تفریح زوج های جوان. ساحل عشق، چشم انداز زیبایی به پارک ملی دارد و تفرجگاه مناسبی برای کسانی است که به دنبال استراحت هستند.

 سواحل کوش آداسی ساحل کوستور

فقط سه کیلومتر تا کوش اداسی فاصله دارد. اما جزو سواحل کوش آداسی به حساب می‌آید. خلوت تر و آرامتر از ساحل های مرکز شهر است و بیشتر بخش های این ساحل، شنی است. این ساحل، جزو اخرین سواحل کوش آداسی در نوار ساحلی است و بخش هایی از ان شامل قایق های مسافرتی و ماهیگیری است.

 سواحل کوش آداسی ساحل پارک ملی

یکی از زیباترین سواحل کوش آداسی و اروپا، همین ساحل پارک ملی است. طبیعت بکر درختان و همچنین ساحل زیبای مدیتراته، تصویری بسیار زبیا از این ساحل ساخته است. حدود 30 کیلومتر با کوش آداسی فاصله دارد، اما ارزش این را دارد که با سرویس ایاب و ذهابی که هر چند دقیقه یک بار به سمت آن حرکت می‌کند، سری به ان زد.