شهر بازی ها کوش آداسی

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 1690

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شهر بازی های کوش آداسی به معنای شهر بازی‌های معمولی که در شهرهای مختلف مانند آنتالیا یا آنکارا و استانبول وجود دارد نیست. کوش آداسی به خاطر داشتن دو تا از بزرگترین پارک‌های آبی اروپا مشهور است. پارک‌های آبی آدالند، آکوافانتزی و لانگ بیچ آکواریزوت را می‌توان شهر بازی های کوش آداسی به حساب آورد.

  شهر بازی های کوش آداسی‌- پارک ابی آکوالند

پارک آبی آکوالند، بزرگترین پارک آبی اروپا است که در کوش آداسی قرار دارد. یک پارک ابی روباز که پر از سرسره‌های غول پیکر، و بازی‌های آبی هیجان انگیز است. یکی از سرگرم کننده ترین روزهای شما در پارک ابی آکوالند سپری خواهد شد. از شناور شدن روی ابهای رودخانه تنبل گرفته تا رافتینگ آماتور در رودخانه‌های خروشان مصنوعی، در پارک ابی آکوالند جمع شده اند و آن را تبدیل به یکی از شهر بازی های کوش آداسی کرده است.

 

بنر نمونه 870*120

شهر بازی های کوش آداسی‌ - پارک ابی آکوافانتزی

ساحل افسوس که روزگاری محل رفت و آمد تاجران بزرگ بوده است، در حال حاضر میزبان یکی از بزرگترین پارک‌های آبی اروپا است. پارک آکوافانتزی دارای بازی‌های مختلف از جمله سرزمین عجایب، موج سواری روی موج‌های ساختگی و مصنوعی، آبشار‌های بزرگ و امکانات ورزشی متنوع است. برای دیدن فضای سبز وسیع این پارک آبی، می‌توانید به بالای بلندترین سرسره ابی این پارک بروید.

مسابقات زیادی در این پارک برگزار می‌شود که آن را تبدیل به یکی از شهر بازی های کوش آداسی‌ کرده است. مسابقات فوتبال، رقص، یدک کشی، طناب کشی و مسابقات مفرح دیگر در این پارک برگزار می‌شود.