پارک های کوش آداسی

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 1377

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پارک های کوش آداسی جزو گزینه‌هایی هستند که هرگز بدون سر زدن به آن نباید از آن خارج شد. پارک آبی ادالند و پارک آبی آکوفانتزی، دو تا از بزرگترین پارک های آبی در اروپا است که در کوش آداسی قرار دارد.

پارک های کوش آداسی - پارک آبی آدالند

سه پارک آبی در کوش آداسی قرار دارد که دو تا از آنها، در بین بزر‌گ‌ترین پارک های آبی قرار دارند. پارک آبی ادالند یکی از پارک های کوش آداسی است که در این لیست قرار دارد. در 4 کیلومتری کوش آداسی  و 80 کیلومتری ازمیر قرار دارد. آدالند فقط پارک آبی است و برای رفتن به این پارک، اتوبوس‌های خطی رایگان وجود دارند. در این پارک های آبی کوش آداسی، نمایش دلفین‌ها و 30 نوع سرسره و بازی در قسمت‌های مختلف پارک قرار گرفته است.

بنر نمونه 870*120


پارک های کوش آداسی – پارک آکوافانتزی

اکوافانتزی نیز یکی از پارک های کوش آداسی است که دومین پارک بزرگ کوش آداسی است که در 6 کیلومتری کوش آداسی قرار دارد. یکی از پارک های کوش آداسی که برخلاف آدالند، صرفاً پارک آبی نیست. آکوافانتزی داری ده نوع مختلف از امواج به نام‌های تندرسیاه، آنا کوندا، شگفت انگیز و... است. یکی از محبوب ترین بخش‌های این پارک کوش آداسی نیز بخش حصیر شتاب است که قابلیت مسابقه با دوستان در آن ایجاد شده است.
روزانه مسابقه‌های زیادی از جمله فوتبال، رقص، یدک کشی و... در پارک های کوش آداسی از جمله پارک آکوافانتزی برگزار می‌شود. نوشیدنی‌های خنک نیز برای کسانی که برای خنک شدن نیاز به نوشیدنی دارند، در نظر گرفته شده است. کافه‌ها و رستوران‌هایی که در اطراف پارک وجود دارند، نوشیدنی‌های استوایی را در اختیار مهمانان پارک قرار می‌دهند.