کنسرت در کوش آداسی

بازدید: 1572

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کنسرت در کوش آداسی معمولاً خیلی محدود به صورت موردی برگزار می‌شود. بیشترین کسانی که به دنبال شرکت در کنسرت هستند، آنتالیا را به کوش آداسی ترجیح می‌دهند.

کنسرت در کوش آداسی‌ بیشتر توسط هتل‌ها انجام می‌شود و جزو برنامه‌های شبانه هتل‌های پنج ستاره است. خیلی کم پیش می‌آید تا یک کنسرت در کوش آداسی برگزار شود. زیرا برنامه و امکانات لازم برای برگزاری کنسرت در کوش آداسی به تعداد زیاد فراهم نیست و شرکت‌های برگزار کننده کنسرت هم، برنامه خاصی برای کنسرت در کوش آداسی ندارند.

بنر نمونه 870*120

دلیل اصلی این که کسی دنبال کنسرت در کوش آداسی می‌گردد این است که نمی خواهد در زمانی سفر کند که هتل‌ها گران و شلوغ هستند. بنابراین به دنبال کنسرت در کوش آداسی می‌گردند تا ببینند در زمانی که آنها قصد مسافرت دارند، آیا کنسرت در کوش آداسی‌ برگزار می‌شود یا خیر.

جواب در بیشتر مواقع خیر است. یک بار در شهر قدیمی افه سوس، یک کنسرت در کوش آداسی‌ برگزار شده است. اما به دلیل این که احساس شده است کنسرت در این مکان ممکن است به بناهای باستانی آسیب بزند، از برگزاری کنسرت در افه سوس کوش آداسی صرف نظر کرده اند.

شهر کوش آداسی، در حالت کلی، شهری ساکت و آرام است که زیبایی‌های طبیعی زیادی دارد. از جمله جزیره کبوتر، پارک ملی دیلک، شهر باستانی افه سوس، خانه حضرت مریم، جزیره یونانی ساموس و... . همه این زیبایی‌های طبیعی به اندازه کافی فرصت گشت و گذار به ما می‌دهند که نیازی به کنسرت در کوش آداسی نباشد.