آفر تور کوش آداسی

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 1334

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

آفر تور کوش آداسی برای عاشقان طبیعت و استراحت و بازدید از اماکن باستانی می باشد. کوش آداسی یک شهر ساحلی در نواره ساحلی دریای اژه در غربی ترین منطقه ترکیه است.

کوش آداسی دارای هتل‌های پنج ستاره خاصی است که در کمتر منطقه توریستی دیگری دیده می‌شود. به خاطر موقعیت جغرافیایی کوش آداسی، این هتل‌ها در ساحل‌های خلوت کوش آداسی ساخته شده اند و معمولاً به دلیل این که کنسرت‌های موسیقی در کوش آداسی برگزار نمی شوند، آفر تور کوش آداسی‌ برای کسانی که عاشق آرامش هستند جذاب تر است.

بنر نمونه 870*120

هتل‌های پنج ستاره در آفر تور کوش آداسی زیاد نیستند. کوش آداسی مانند آنتالیا و آلانیا نیست که دارای مناطق توریستی زیاد و هتل‌های 5 ستاره مجلل بسیار باشد. کوش آداسی یک منطقه توریستی خلوت است. هتل مجستی کوشتور کلاب کوش آداسی درست به مانند یک دهکده توریستی با ویلاهای دوطبقه مجزا و استخرهای مجلل در نزدیکی ساحل خانم‌ها ساخته شده است. هتل آداکوله کوش آداسی در دره بیراکلی و مشرف به یکی از خلیج‌های دریای اژه ساخته شده است و دیگر هتل‌های 5 ستاره کوش آداسی نیز در آفر تور کوش آداسی امکانات بی نظیری مانند ساحل اختصاصی، حمام ترکی، چشمه‌های آب گرم با خدمات درمانی و سلامتی در آنها در نظر گرفته شده است.

در آفر تور کوش آداسی وعده‌های غذایی رایگان به تعداد شب‌ها رزرو شده است. هتل‌های 4 و 5 ستاره در آفر تور کوش آداسی‌ حتماً دارای وعده‌های غذایی رایگان هستند. اما هتل‌های سه ستاره ممکن است یکی از وعده‌های ناهار یا شام را در منوی رایگان خود نداشته باشند.