تور ارزان کوش آداسی

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 1256

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تور ارزان کوش آداسی نیز مانند دیگر تورهای ارزان، شرایطی دارد که کم کردن این شرایط باعث به دست آمدن تور ارزان کوش آداسی می‌شوند. از جمله پرواز، هتل و مدت زمان اقامت. با این حال می‌خواهیم کیفیت تور ارزان کوش آداسی با یک تور کوش آداسی معمولی تفاوت زیادی نداشته باشد. 

روش‌هایی وجود دارد که با وجود استفاده از تور ارزان کوش آداسی، باز هم بتوانید یک سفر استثنایی داشته باشید. قدم اول این است که یک پرواز ایرانی را برای تور ارزان کوش آداسی خود انتخاب کنید. بعد از آن، روش های زیر را دنبال کنید.

بنر نمونه 870*120

برای تور ارزان کوش آداسی یک هتل سه ستاره خوب پیدا کنید. هتل‌های سه ستاره، تعداد اتاق‌های کمی دارند، اگر زرنگ باشید یا آژانس مسافرتی شما یک چنین هتلی را پیشنهاد می‌کند، بهتر است حتماً آن را انتخاب کنید. زیرا بیشتر تورها، هتل‌های سه ستاره را از قبل رزرو می‌کنند و رزرو اتاق در این هتل‌ها برای دیگران کمی سخت خواهد بود. خدمات رستورانی ان آل باشد تا حداقل اگر ساعت 11 درب رستوران بسته می‌شود، اما حداقل وعده‌های غذایی رایگان خواهد بود.

بازدید از اماکن باستانی در تور ارزان کوش آداسی

بازدید از اماکن باستانی توسط وسایل حمل و نقل عمومی در کوش آداسی امکان پذیر است. شهر باستانی افه سوس در 25 کیلومتری کوش آداسی قرار دارد و بیشتر مکان‌های دیدنی از جمله خانه حضرت مریم، کوه اصحاب کهف و شهر باستانی ازمیر در نزدیکی شهر افه‌سوس واقع شده اند.

پارک‌های آبی در تور ارزان کوش آداسی

پارک آبی آدالند بزرگترین و پارک آبی آکوافانتزی دومین پارک آبی بزرگ اروپا است. حتی اگر با تور ارزان کوش آداسی سفر کرده اید، گشت و گذار در این مجموعه عظیم آبی را از دست ندهید. این پارک‌ها از نه صبح تا 6 عصر باز هستند.