نرخ تور کوش آداسی

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 1239

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

نرخ تور کوش آداسی برای هر نفر، بستگی به ستاره‌های هتل، مدت اقامت، خدمات تور و نرخ پرواز تور کوش آداسی دارد. 

 نرخ تور کوش آداسی برای هر نفر محاسبه می‌شود و برای کودکان با توجه به این که تخت کودک برای آنها در نظر گرفته شده است، کمی پایین تر خواهد بود.‌

بنر نمونه 870*120


برای افراد معلول و... نیز متفاوت است و هتل‌هایی وجود دارند که دارای اتاق ویژه معلولین هستند و قیمت این اتاق‌ها متفاوت است. در صورتی که می‌خواهید در مورد اطلاع از قیمت هابرای فرد معلول یا کم توان بدانید، با شماره‌های آژانس تماس بگیرید.

نرخ تور کوش آداسی‌ به دلار محاسبه می‌شود و در صورت تغییر نرخ ارز، نرخ تور کوش آداسی نیز دستخوش تغییر خواهد شد. اگر چند روز قبل از سفر، نرخ تور کوش آداسی خود را بپردازید، احتمالاً کمتر با این مشکل مواجه خواهید و نرخ تور کوش آداسی‌ لحظه آخری نیز با احتساب تمام این اتفاقات در نظر گرفته شده است.

نرخ تور کوش آداسی‌ در یک هتل پنج ستاره برای هفت شب بین دو و نیم تا سه و نیم میلیون برای هر نفر و نرخ تور کوش آداسی‌ در یک هتل پنج ستاره مانند هتل توسان بیچ کوش آداسی، بین سه تا چهار و نیم میلیون خواهد بود. همه این‌ها بستگی به تعداد تخت اتاق‌ها، ستاره هتل و مدت زمان سفر نیز دارد.

نرخ تور کوش آداسی پایین تر نیز خواهد آمد اگر تعداد روزهای سفر را کمی پایین بیاوریم، هواپیمایی مورد نظرمان را ایرانی انتخاب کنیم و یک هتل سه ستاره آل انتخاب کنید که قیمت هر اتاق نیز کمی پایین تر باشد.