هزینه سفر به کوش آداسی

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 1806

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هزینه سفر به کوش آداسی بستگی به عوامل مختلفی دارد. از جمله طریقه مسافرت به کوش آداسی، مدت اقامت در کوش آداسی و هتلی که برای اقامت خود در کوش آداسی اقامت می‌کنید.

سفر زمینی به کوش آداسی خیلی مقرون به صرفه نیست. قیمت بنزین در ترکیه بسیار متفاوت با ایران است و قسمت عمده مسیر تهران کوش آداسی، از مرز ترکیه تا شهر کوش آداسی است. طولانی بودن مسیر، نبود امکانات رفاهی مناسب در طول مسیر، مخصوصاً از شهر وان به سمت غرب ترکیه و... مسیر زمینی را خیلی هزینه بر می‌نماید.

بنر نمونه 870*120

بلیط کوش آداسی نیز با توجه به شرکت هواپیمایی که انتخاب می‌کنید متفاوت است. اگر چه بهتر است که از شرکت‌های ترکیه ای برای سفر به کوش آداسی استفاده کنید، اما هزینه سفر به کوش آداسی با شرکت‌های ایرانی کمی پایین تر می‌آید.

 

هتل‌های کوش آداسی و هزینه سفر به کوش آداسی

هتل‌های پنج ستاره کوش آداسی مقرون به صرفه هستند. قیمت این هتل‌ها نسبت به تفریحگاه‌های مشابه در دنیا کمی ارزان تر است و خدمات مناسبی مانند وعده‌های غذایی رایگان به صورت بوفه باز یا سلف سرویس، خدمات ماساژ و حمام ترکی، استخرهای مجلل و... در این هتل‌ها وجود دارد. هزینه سفر به کوش آداسی‌ شما به مدت اقامت شما در این هتل‌ها بستگی دارد.