تور استانبول کوش آداسی

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 1192

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تور استانبول کوش آداسی تور ترکیبی ترکیه است که درست مثل تور استانبول انتالیا یا استانبول آلانیا، یک بخش خرید و گشت و گذار شهری در استانبول دارد.

و یک بخش تفریح و استراحت در شهر بندری مانند کوش آداسی است. اما مزیت تور استانبول کوش آداسی این است که این دو شهر به همدیگر بسیار نزدیک ترند. تورهای ترکیبی به دلیل طولانی بودنشان، خیلی گول زننده هستند. یعنی تصور این که ممکن است در تور استانبول کوش آداسی نیاز به استراحت داشته باشیم، زیاد احساس نشود. اما گشت و گذار در بازارهای استانبول، بازدید از ایاصوفیه و... خستگی زیادی روی دوش شما خواهد گذاشت و احتمالاً نتوانید از اماکن باستانی کوش آداسی، آن طور که باید و شاید بازدید نمایید.

بنر نمونه 870*120

تفاوت اصلی تور استانبول کوش آداسی‌ با تورهای ترکیبی مشابه مثل تور استانبول آنتالیا یا تور استانبول آلانیا این است که در تور استانبول کوش آداسی‌ هر دو شهر دارای اماکن باستانی و گردشگری زیادی هستند. اگر در تور استانبول کوش آداسی‌ برنامه ریزی درستی برای استراحت کافی و رفع خستگی نداشته باشید، ممکن است در انتهای سفر، تنها چیزی که برای شما بماند، بی حوصلگی و کرختی باشد.

به همان میزان می توانید در کوش آداسی نیز بازدید از شهرهای باستانی داشته باشید. به عنوان مثال شهر باستانی افسوس، جزیره کبوتر، قلعه کوش آداسی، غارها و... در کوش آداسی را نباید از دست داد. برنامه ریزی باید به گونه ای باشد که در روز ابتدایی رسیدن به کوش آداسی، از حمام ترکی و خدمات ماساژ هتل‌ها استفاده کرد و خستگی را در کرد.