تور تابستانی کوش آداسی

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 1038

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تور تابستانی کوش آداسی یک سفر معتدل ساحلی در غربی ترین نقطه ترکیه است.

دمای آب دریا در هیچ زمان دیگری به اندازه تابستان مناسب شنا کردن نیست. کوش آداسی نیز مانند دیگر شهرهای ساحلی مدیترانه، دارای آب و هوای مدیترانه ای است. نه آن قدر سرد می‌شود که غیر قابل تحمل شود و نه آن قدر گرم می‌شود که کلافه کننده باشد. در تور تابستانی کوش آداسی حداکثر دمای هوا 42 درجه خواهد بود. رسیدن به این حداکثر دما در ظهرهای کوش آداسی خواهد بود.

بنر نمونه 870*120

 تور تابستانی کوش آداسی دارای مزیت‌های زیادی است و بهترین زمان برای این سفر، تور تابستانی کوش آداسی ‌است. دمای آب در تور تابستانی کوش آداسی‌ مناسب است. دمای هوا در روز به طور متوسط 30 درجه سانتی گراد خواهد بود. بنابراین دمای آب نیز دارای میانگینی کمتر از 28 درجه سانتی گراد خواهد بود و شنا کردن در آب در تور تابستانی کوش آداسی بسیار لذت بخش خواهد بود.

دیگر مزیت تور تابستانی کوش آداسی، استفاده از پارک‌های ابی بزرگ کوش آداسی است که بزرگترین پارک‌های آبی اروپا هستند. در ‌ تور تابستانی کوش آداسی نمی توان از حمام آفتاب گرفتن صرف نظر کرد. اما کسانی که نمی خواهند حسابی آفتاب سوخته شوند، کلاه لبه دار بلند و کرم ضد افتاب همراه داشته باشند. زیرا آفتاب در هوای صاف کوش آداسی، خیلی تیز است. کرم ضد افتاب که ضد آب نیز باشد بهتر است. در این صورت می‌توانید با خیال راحت در استخرهای باشکوه کوش آداسی شنا کنید.