تور کوش آداسی زمینی

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 1343

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تور کوش آداسی زمینی برای ایام عید و تعطیلات طولانی مناسب است.

سفر به کوش آداسی از طریق زمین، از سه شهر مرزی رازی، بازرگان و سرو امکان پذیر است. هر کدام از این شهرهای مرزی دارای مزایا و معایبی هستند. این سه شهر گمرک فعالی دارند و برای رسیدن به شهر وان که فاصله زیادی با مرز ایران ندارد، از این سه شهر مرزی استفاده می‌کنند.

بنر نمونه 870*120

  تور کوش آداسی زمینی‌ - شهرهای مرزی

مرز بازرگان را می‌شود شلوغ ترین شهر مرزی ترکیه دانست. شهر بازرگان از سمت ترکیه، گوربلاغ نامیده می‌شود. اکثر اتوبوس‌های تورهای زمینی از جمله تور کوش آداسی زمینی از شهر بازرگان عبور می‌کنند. به علاوه این که سواری‌ها نیز از این شهر برای خروج از مرز ایران ترکیه استفاه می‌کنند. مرز بازرگان به صورت 24 باز است و در هر ساعتی از شبانه روز می‌توان با تور کوش آداسی زمینی از این شهر عبور کرد.

به شهر مرزی رازی در ترکیه، مرز کاپیکوی گفته می‌شود. عیب این شهر مرزی این است که اگر دیر به لب مرز برسید، باید شب را پشت درهای بسته بمانید. بنابراین تور کوش آداسی زمینی این شهر مرزی را توصیه نمی کند و اتوبوس‌ها نیز از این مسیر رفت و آمد نمی کنند. شهر رازی برای کسانی که به شهر وان می‌روند، مناسب است. زیرا فقط 100 کیلومتر تا این شهر فاصله دارد.

همان طور که مشخص است، ترکیه ای‌ها به این شهر، اسندره می‌گویند. به ارومیه نزدیک تر است و تا شهر وان، 300 کیلومتر اختلاف دارد. با این حال، شبانه روزی باز است. اما برای ادامه مسیر با تور کوش آداسی زمینی باید از مسیری کوهستانی عبور کنید.