تور کوش آداسی هوایی

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 1014

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تور کوش آداسی هوایی برای داشتن یک سفر فوق العاده گزینه ای مناسب است. اگر قصد دارید که از سفر خود به اندازه کافی لذت ببرید، بهتر است از تور کوش آداسی هوایی استفاده نمایید.

برای تور کوش آداسی هوایی هم پروازهای ترکیش وجود دارد و هم پروازهای ایرانی. اگر قبلاً به انتالیا سفر کرده باشید، متوجه می‌شوید که پروازهای ایرانی در استان مجاور آنتالیا فرود می‌آیند و مسیری سه ساعته برای رسیدن به انتالیا بر روی زمین طی می‌شود. در تور کوش آداسی هوایی‌ هم ترانسفر فرودگاهی وجود دارد. اما این بار فرقی بین پروازهای ترکیه ای و ایرانی وجود ندارد. زیرا در کوش آداسی، فرودگاه بین المللی ساخته نشده است و مقصد تمام پروازها، نزدیک ترین شهر ممکن یعنی ازمیر است.

بنر نمونه 870*120

کوش آداسی یکی از شهرهای توریستی ترکیه است که در استان آیدین ترکیه قرار دارد. کوش آداسی در نوار ساحلی دریای اژه قرار دارد و در غربی ترین نقطه ترکیه واقع شده است. برای کسانی که به کوش آداسی می‌روند، توصیه می‌شود که حتماً از اماکن باستانی کوش آداسی دیدن کنند. تور کوش آداسی هوایی‌، هم می‌تواند یک تور تفریحی باشد و هم یک تور گردشگری. شهر باستانی افه سوس در 25 کیلومتری کوش آداسی واقع شده است. این شهر در هنگام تولد حضرت مسیح، دومین شهر بزرگ دنیای باستان بوده است و حضرت مریم، ده سال آخر عمر خود را در خانه ای در نزدیکی شهر باستانی افه سوس زندگی کرده است.

خانه حضرت مریم در نزدیکی شهر باستانی افه سوس و خود شهر افه سوس، از جاذبه‌هایی است که حتماً باید در برنامه ریزی تور کوش آداسی هوایی‌ گنجانده شوند.