هتل آتلانتیک هالیدی کلاب کوش آداسی

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 858

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هتل آتلانتیک هالیدی کلاب کوش آداسی یک هتل سه ستاره در منطقه کوش آداسی است. هتل آتلانتیک هالیدی کلاب کوش آداسی دارای باغ زیبایی در مرکز هتل و در نزدیکی ساحل است.

همه اتاق‌های هتل آتلانتیک هالیدی کلاب کوش آداسی دارای بالکن اختصاصی رو به دریا یا باغ هستند. این هتل به نسبت دیگر هتل‌های سه ستاره، بزرگتر است و دارای 375 اتاق است.

بنر نمونه 870*120

هتل آتلانتیک هالیدی کلاب کوش آداسی در 9 کیلومتری مرکز شهر کوش آداسی واقع شده است. ساحل اختصاصی هتل آتلانتیک هالیدی کلاب کوش آداسی فقط 500 متر با لابی هتل فاصله دارد.

در هتل آتلانتیک هالیدی کلاب کوش آداسی 375 اتاق وجود دارد که همه آنها دارای بالکن اختصاصی هستند. همه آنها به دریا دید ندارند، اما این اتاق‌ها، به باغ اطراف هتل مشرف هستند. اتاق‌های این هتل دارای تهویه مطبوع، تلویزیون LCD و حمام اختصاصی هستند.

هتل آتلانتیک هالیدی کلاب کوش آداسی دارای مرکز اسپا و ماساژ و حمام ترکی است. به این امکانات یک استخر روباز و خدمات ماساژ را نیز اضافه کنید.

دارای زمین بازی کودکان است که برای یک هتل سه ستاره، یک مزیت بزرگ محسوب می‌شود. هتل آتلانتیک هالیدی کلاب کوش آداسی به صورت اچ بی خدمات رستورانی ارائه می‌کند. به این معنی که صبحانه و یکی از وعده‌های شام و ناهار، رایگان و به صورت سلف سرویس ارایه می‌شود.