هتل آداکوله کوش آداسی

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 1288

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

هتل آدا کوله کوش آداسی یک هتل 5 ستاره بسیار زیبا در ساحل دریای اژه و در یک دامنه زیبا از کوهستان ساخته شده است. هتل آدا کوله کوش آداسی توسط تپه‌های سنگی و دریا احاطه شده است و تمام اتاق‌های ان منظره کوه و دریا را دارند. در فضایی بسیار آرام که محیطی مناسب برای استراحت را فراهم می‌کند.

 

یکی از دلایلی که می‌توان هتل آدا کوله کوش آداسی را انتخاب کرد، محل قرار گیری آن است. هتل آدا کوله کوش آداسی در سطحی پایین تر از تپه‌های سنگی اطرافش و در کنار ساحل واقع شده است. 25 کیلومتر با شهر باستانی افه سوس فاصله دارد و دارای ساحل اختصاصی است.

بنر نمونه 870*120

فاصله هتل آدا کوله کوش آداسی تا فوردگاه ازمیر نیز فقط 18 کیلومتر است که نسبت به تمام هتل‌های کوش آداسی، فاصله کمتری دارد. اما تا مرکز شهر کوش آداسی، 50 کیلومتر اختلاف دارد. هتل آدا کوله کوش آداسی‌ به کسانی توصیه می‌شود که نیاز به آرامش و استراحت دارند.

این هتل عظیم، دارای 265 اتاق در ساختمان اصلی و 64 اتاق در ساختمان فرعی دارد. 38 اتاق با در میانی، 5 سوئیت، 4 سوئیت کوچک و یک شاه نشین به علاوه 278 اتاق استاندارد در هتل آدا کوله کوش آداسی قابل رزرو هستند. ویلای اختصاصی در هتل آدا کوله کوش آداسی به خاطر موقعیت ویژه ای که در آن قرار دارد، ساخته نشده است.

استخرهای روباز و پارک آبی کوچکی که دارد، در کنار موقعیت صخره ای هتل آدا کوله کوش آداسی ، یکی از مزیت‌های بالای آن است. یک استخر سرپوشیده به علاوه استخر کودکان نیز در هتل آدا کوله کوش آداسی قرار دارد. باید به اینها، خدمات ماساژ و آبگرم و نیز باید اضافه کرد.