هتل آسنا کوش آداسی

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 763

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هتل آسنا کوش آداسی یک هتل سه ستاره در منطقه کوش آداسی است. هتل آسنا کوش آداسی در سال 2006، بازسازی شده است و در ساحل دریای زیبای اژه قرار گرفته است.

با اتاق‌هایی که همه آنها بالکن رو به دریا دارند و بسیار نزدیک به ساحل هستند. هتل آسنا کوش آداسی اولین بار در سال 1996 ساخته شده است و جزو قدیمی ترین هتل های کوش آداسی به حساب می آید.

بنر نمونه 870*120

هتل آسنا کوش آداسی در صد متری ساحل و سه کیلومتری مرکز شهر کوش آداسی واقع شده است. فاصله زیادی تا اولین ایستگاه وسایل حمل و نقل عمومی ندارد و تا نزدیک ترین فرودگاه، حدود 70 کیلومتر اختلاف دارد. هتل آسنا کوش آداسی ساحل اختصاصی ندارد.

هتل آسنا کوش آداسی از 103 اتاق بسیار زیبا تشکیل شده است. اتاق‌های هتل آسنا کوش آداسی همگی دارای بالکن اختصاصی رو به دریا هستند. حمام اختصاصی و سشوار، احتمالاً یک وان کوچک و سه کانال موسیقی و تلویزیون هستند. از اینترنت رایگان در تمام اتاق‌های هتل آسنا کوش آداسی می‌توان استفاده کرد.

یک استخر روباز و یک استخر سرپوشیده به علاوه خدمات ماساژ، عمده ترین خدمات هتل آسنا کوش آداسی‌ به حساب می‌آیند. فعالیت‌های ورزشی ابی در ساحل عمومی هتل ارائه شده است. از تراس پشت بام هتل آسنا کوش آداسی برای دیدن منظره زیبای دریا می‌توان استفاده کرد.

رستوران هتل آسنا کوش آداسی، غذاهای محلی را به صورت بوفه باز در پشت بام هتل و در نوار کناری استخر ارائه می‌دهد. از نوشیدنی‌های خنک غیرالکلی در کنار استخر نیز می‌توان استفاده کرد.