هتل افسوس پرینسس کوش آداسی

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 987

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هتل افسوس پرینسس کوش آداسی هتل 5 ستاره منطقه کوش اداسی است که هشت کیلومتر تا مرکز شهر فاصله دارد. هتل افسوس پرینسس کوش آداسی یک هتل ریزورت که در دامنه کوه و در کنار باغ‌های سرسبز ساخته شده است و مکانی مناسب برای استراحت و تمدد اعصاب است.

 

هتل افسوس پرینسس کوش آداسی در نزدیکی شهر سلجوق و شهر باستانی افه سوس قرار گرفته است. افه سوس یکی از 12 شهر و یکی از زیباترین شهرهای تمدن دریای اژه است که هر ساله توریست‌های زیادی را به سمت خود جلب می‌کند.

بنر نمونه 870*120

نزدیک‌ترین فرودگاه به هتل‌های کوش آداسی، فردگاه ازمیر است که 75 کیلومتر تا هتل افسوس پرینسس کوش آداسی فاصله دارد. این هتل، دارای ساحل اختصاصی و پلاژ است.

به غیر از اتاق‌های استاندارد که در تمام هتل‌ها وجود دارد، هتل افسوس پرینسس کوش آداسی دارای ویلاهای شخصی، اتاق‌های سوپریور، سوییت‌های معمولی و اتاق‌های خانوادگی است. جمعاً 352 اتاق در هتل افسوس پرینسس کوش آداسی وجود دارد که همه انها دارای بالکن اختصاصی هستند که دارای منظره دشت یا دریا هستند.

 

چهار استخر سرپوشیده و 3 استخر روباز، جزو امکاناتی است که هتل افسوس پرینسس کوش آداسی را متمایز می‌کند. این استخرها در کنار خود دارای کافه‌های فروش ساندویچ، نوشیدنی و اسنک هستند و تراس افتاب نیز در کنار استخر‌های هتل افسوس پرینسس کوش آداسی تعبیه شده است. به این استخرها، سونا، جکوزی، خدمات ماساژ، درمان ابگرم، مرکز زیبایی و سلامت که جزو ویژگی‌های هتل ریزورت است نیز اضافه کنید.