هتل اوسلان کوش آداسی

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 927

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هتل اوسلان کوش آداسی در نزدیکی مرکز شهر کوش آداسی قرار گرفته است.

ماهیگیری در هتل اوسلان کوش آداسی یکی از امکانات تفریحی است که به تمدد اعصاب کمک زیادی می‌کند. هتل اوسلان کوش آداسی دارای استخر فضای باز و کافه کنار استخر نیز هست. این هتل یکی از سه هتل زنجیره ای اوسلان است که در کوش آداسی واقع شده است. هتل اوسلان کوش آداسی دارای دو شعبه دیگر در استانبول و اولوداگ نیز هست.

 

بنر نمونه 870*120

هتل اوسلان کوش آداسی فقط 500 متر با مرکز شهر کوش آداسی فاصله دارد. فاصله هتل اوسلان کوش آداسی تا شهر باستانی افه سوس و خانه مریم مقدس نیز حدود 30 الی 40 کیلومتر است. برای رسیدن به مرکز شهر از وسایل نقلیه عمومی نزدیک هتل نیز می‌توانید استفاده کنید.

به طور کلی، 54 اتاق در هتل اوسلان کوش آداسی وجود دارد که در یک ساختمان 4 طبقه قرار گرفته اند. همه اتاق‌های‌‌ هتل اوسلان کوش آداسی دارای تهویه مطبوع و بعضی از انها نیز دارای بالکن اختصاصی هستند. اتاق‌های به سادگی تزیین شده اند و دارای حالت سنتی هستند. به گونه ای که حس نوستالژیکی را القا می‌کنند.

 امکانات هتل اوسلان کوش آداسی

هتل اوسلان کوش آداسی دارای یک استخر بزرگ روباز است که دارای کافه کنار استخر است. از خدمات ماهیگیری هتل اوسلان کوش آداسی نیز می‌توانید استفاده کنید که یکی از خدمات منحصر به فرد هتل اوسلان کوش آداسی است. استخر دیگری نیز برای حمام آفتاب و شنا کردن در هتل اوسلان کوش آداسی تعبیه شده است که در میان درختن قرار گرفته است.