هتل اونریا کلاروس کوش آداسی

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 938

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هتل اونریا کلاروس کوش آداسی یک هتل 5 ستاره زیبا در کوش آداسی و در ساحل شنی دریای اژه است. هتل اونریا کلاروس کوش آداسی یک هتل ریزورت است که دارای خدمات ساحلی و اسپا است و برای استراحت و آرامش ساخته شده است. محل هتل اونریا کلاروس کوش آداسی در کنار یکی از زیباترین خلیج‌های دریای اژه ساخته شده است.

 

هتل اونریا کلاروس کوش آداسی در کنار خلیج زیبای اوزدره کلاروس، یکی از زیباترین خلیج‌های دریای اژه قرار گرفته است و دارای ساحل اختصاصی برای تفریحات آبی و ورزش‌هایی مانند قایق سواری، غواصی و... است. چند قدم تا ساحل این خلیج زیبا از هتل اونریا کلاروس کوش آداسی فاصله است.

بنر نمونه 870*120

از هتل اونریا کلاروس کوش آداسی تا نزدیک ترین فرودگاه که فرودگاه ازمیر است، حدود 70 کیلومتر اختلاف وجود دارد. مسافتی که در طی حدود یک ساعت قابل طی شدن است.

برای کسانی که می‌خواهند در ویلاهای شخصی در کوش آداسی اقامت کنند، هتل اونریا کلاروس کوش آداسی گزینه مناسبی است. زیرا علاوه بر خدماتی که یک ویلای مستقل می‌دهد، از خدمات رایگان هتل مانند سرویس غذا، استخر و... نیز می‌توان استفاده کرد. هتل اونریا کلاروس کوش آداسی دارای 8 ویلای خصوصی زیبا است.

به غیر از این ویلاها، 208 اتاق خانوادگی، 104 اتاق استاندارد، 170 اتاق لوکس، 12 سوییت و 12 کینگ سوییت در هتل اونریا کلاروس کوش آداسی اماده پذیرایی از مهمانان است. منظره دشت یا دریا، بالکن اختصاصی، مینی بار، حمام و وان و... از دیگر امکانات اتاق‌های هتل اونریا کلاروس کوش آداسی هستند.

از انجا که هتل اونریا کلاروس کوش آداسی یک هتل ریزورت است، خدمات اب گرم، استخر، سونا، خدمات ماساژ و اسپا، مرکز تناسب اندام، مرکز یوگا و... خدمات پزشکی، رفاهی زیادی در نظر گرفته شده است. مزیت یک هتل ریزورت مانند هتل اونریا کلاروس کوش آداسی‌ نیز در ارائه این خدمات زیبایی و سلامتی است.