هتل توسان کوش آداسی

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 880

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

هتل توسان کوش آداسی یک هتل ریزورت است که مشرف به خلیج توسان ساخته شده است. باغ‌های زیبای نخل و دیگر درختان، هتل توسان کوش آداسی را تبدیل به یک مکان رویایی کرده است.

هتل توسان کوش آداسی‌ در 6 طبقه و یک بلوک فرعی 5 طبقه ساخته شده است و به صورت 24 ساعته، پذیرش مسافر را انجام می‌دهد که برای کسانی که دیروقت به هتل می‌رسند، گزینه مناسبی است.

بنر نمونه 870*120

در کنار ساحل خلیج توسان، هتل توسان کوش آداسی قرار گرفته است. تنها چند قدم تا رسیدن به این خلیج زیبا فاصله هست. هتل توسان کوش آداسی دارای ساحل اختصاصی است.

فاصله هتل توسان کوش آداسی تا فرودگاه ازمیر، که نزدیکترین فرودگاه به هتل است، حدود 70 کیلومتر است. هتل توسان کوش آداسی‌ تا فرودگاه بدروم، حدود کیلومتر اختلاف دارد.

ساختمان اصلی هتل توسان کوش آداسی دارای 6 طبقه است و یک بلوک فرعی 5 طبقه نیز وجود دارد که جمعاً 377 اتاق در این هتل وجود دارند. 366 اتاق استاندارد دو تخته، به علاوه 9 سوئیت. همه اتاق‌ها به باغ‌ها و خلیج توسان مشرف هستند و سیستم گرمایشی سرمایشی، مبلمان مدرن، تلویزیون، اینترنت، مینی بار، صندوق امن و بالکن اختصاصی هستند.

هتل توسان کوش آداسی‌ یک هتل ریزورت است و دارای خدمات استخر آب گرم، خدمات ماساژ و حمام ترکی، سالن‌های زیبایی و سلامتی است. برای کسانی که به دنبال استراحت و تمدد اعصاب هستند، هتل توسان کوش آداسی انتخاب مناسبی است.

استخر زیبای هتل توسان کوش آداسی نیز در یک فضای بزرگ و وسیع قرار گرفته است که بخشی نیز ویژه کودکان و یک بخش سرپوشیده نیز دارد. در کنار استخر، کافه ای نیز برای ارائه نوشیدنی‌های شاد وجود دارد که در زیر سایه چترهای سایبان و روی تخت‌های کنار استخر، می‌توانید به تمدد اعصاب و ارامش بپردازید.

جکوزی، سونا، سالن ورزش و ماساز، ایروبیک، قایق موز، جت اسکی، غواصی و دیگر تفریحات آبی مشابه نیز در هتل توسان کوش آداسی وجود دارند که در صورت نیاز امکان دریافت آموزش‌های لازم نیز وجود دارد.