هتل رامادا ریزورت کوش آداسی

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 3014

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

هتل رامادا ریزورت کوش آداسی یک هتل 5 ستاره زیبا در منطقه کوش آداسی است. شش استخر روباز زیبا و یک استخر سرپوشیده با خدمات ماساژ و زیبایی، از ویژگی‌های هتل رامادا ریزورت کوش آداسی هستند که این هتل را تبدیل به محلی برای استراحت کامل و تمدد اعصاب کرده است.

پذیرش در هتل رامادا ریزورت کوش آداسی به صورت 24 ساعته است.

بنر نمونه 870*120

هتل رامادا ریزورت کوش آداسی در ورودی شهر کوش آداسی قرار گرفته است و فقط یک کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارد. هتل رامادا ریزورت کوش آداسی در یک خلیج زیبا و مشرف به دریا و در میان انبوهی از درختان احاطه شده است که منظره طبیعی باشکوهی ایجاد کرده است فاصله فرودگاه با هتل رامادا ریزورت کوش آداسی نیز 80 کیلومتر است.

هتل رامادا ریزورت کوش آداسی دارای 431 اتاق است که 219 اتاق استاندارد بزرگ، 209 اتاق خانواده، 2 سوئیت و یک کینگ سوئیت است. همه اتاق‌های هتل رامادا ریزورت کوش آداسی دارای حمام، وان و سشوار به علاوه بالکن اختصاصی هستند.

در هتل رامادا ریزورت کوش آداسی، خدمات ماساژ و زیبایی در اولویت است. به این دلیل که هتل رامادا ریزورت کوش آداسی یک هتل ریزورت است و این هتل‌ها حتماً دارای آب گرم، خدمات سلامتی و زیبایی هستند و به طور کلی برای استراحت و ارامش ساخته شده اند.

دو استخر کوچک روباز، یک استخر کودکان، پارک ابی کودکان و بزرگسالان به علاوه یک استخر اصلی بزرگ به مساحت 600 متر مربع در هتل رامادا ریزورت کوش آداسی وجود دارد.