هتل سنتور کوش آداسی

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 908

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

هتل سنتور کوش آداسی یک هتل سه ستاره و نزدیک ترین هتل به مرکز خرید کوش آداسی است. هتل سنتور کوش آداسی مناسب کسانی است که به دنبال خرید کردن در کوش آداسی هستند و برای راحتی بیشتر قصد دارند در مرکز شهر کوش آداسی باشند.

این هتل، دارای ساحل اختصاصی نیست و شاید به همین دلیل است که در بین هتل‌های 5 ستاره قرار ندارد. اما با ساحل دریا، صرفاً 55 متر فاصله وجود دارد.

بنر نمونه 870*120

هتل سنتور کوش آداسی در 55 متری ساحل و 330 متری مرکز خرید کوش آداسی قرار گرفته است. از ان جا که هتل سنتور کوش آداسی در مرکز شهر قرار دارد و سه ستاره است، دارای ساحل اختصاصی نیست.

مانند دیگر هتل‌های کوش آداسی، هتل سنتور کوش آداسی نیز با فرودگاه عدنان مندرس ازمیر که نزدیک فرودگاه است، 70 کیلومتر اختلاف دارد.

هتل‌های سه ستاره، معمولاً کوچک هستند و اتاق‌های زیادی ندارند. هتل سنتور کوش آداسی دارای 62 اتاق استاندارد است که شامل تلویزیون، و حمام خصوصی هستند. اما در این اتاق‌ها، بالکن اختصاصی دیده نمی شود.

یک استخر زیبای روباز و کوچک در هتل سنتور کوش آداسی‌ وجود دارد که بخش کودکان نیز برای ان در نظر گرفته شده است. حمام ترکی و خدمات ماساژ در هتل سنتور کوش آداسی وجود دارد که برای استراحت و تمدد اعصاب می‌توانید از آنها استفاده کنید.

هتل سنتور کوش آداسی دارای باغ و کافی شاپ فضای باز نیز هست که مناسب قدم زدن و گردش و استفاده از باربکیو هستند.